Časopis Myslivost

04 / 2004

Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2004 :

ČMKJ
Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2004 :
Výběr psů na MRK 2004 byl schválen zasedáním KK ČMMJ dne 12.12. 2003. Bylo vybráno 20 účastníků a 5 náhradníků. Pouze tento schválený seznam je platný.
1. FLIK od Velkého Besta - ČLP/KO/72883 - p - 26.08.2001 500 b.
CHVALOVSKÝ František, Koutecká 29, 290 01 Poděbrady

2. ENA z Trubějovské hájenky
- ČLP/KO/72796 - f - 17.07.2001 500 b.
LELEK Jiří, Starkoč 11, 547 01 Náchod

3. BLESK z Andrašíkova mlýna
- ČLP/KO/71820 - p - 01.06.2000 500 b.
ŠVÁBEK Jan, Dlouhý Újezd 153, 347 01 Tachov

4. VAL Afoli
- ČLP/KO/73346 - p - 24.04.2002 498 b.
HANČ Petr, 277 04 Cítov 57

5. HART od Blatského potoka
- ČLP/KO/72944 - p - 01.09.2001 498 b.
DVOŘÁK Václav, Mažice 3, 391 91 Borkovice

6. KORD od Prokopova blesku
- ČLP/KO/72618 - p - 30.05.2001 498 b.
DRAHOKOUPIL František, U Jilmu 958, 514 01 Jilemnice

7. KETY z Lučkovic
- ČLP/KO/72562/03 - f - 20.04.2001 497 b.
DUFEK Radek, Bojanovice 36, 252 05 Hvozdnice

8. MÍNA ze Záplav
- ČLP/KO/73322 - f - 16.04.2002 497 b.
JERMAN František, Ledce 160, 273 05 Smečno

9. REMO ze Štípek
- ČLP/KO/72721/02 - p - 24.06.2001 496 b.
SAJBOT Jaroslav, K Vyrubané 323, 735 61 Chotěbuz

10. BRITA od Mileho
- ČLP/KO/71591/02 - f - 31.03.2000 496 b.
Ing.VLASÁK Václav, Jizerní Vtelno 6, 294 31 Krnsko

11. MIJA z Jaroslavských polí
- ČLP/KO/72852 - f - 31.07.2001 496 b.
KOLÁŘ Vladislav, Kostelní 131, 561 12 Brandýs n/L.

12. GERA z Davle Vinic
- ČLP/KO/72535 - f - 29.04.2001 495 b.
DUFEK Vladimír, Na Vinicích 216, 252 06 Davle

13. MRAK ze Záplav
- ČLP/KO/73317 - p - 16.04.2002 495 b.
KALÍK Miroslav, Třebízského 104, 273 74 Klobuky

14. GLORIA z Mešinské hájovny
- ČLP/POI/9538 - f - 24.01.2002 493 b.
SEMERÁD Vladimír, Dolní Heřmanice 59, 594 01 Velké Meziříčí

15. FATY z Mohelského mlýna
- ČLP/KO/72373/03 - f - 26.03.2001 492 b.
NOVÁČEK Miloš, 675 75 Mohelno 486

16. LESAN Kořenice
- ČLP/KO/72212/02 - p - 09.12. 2000 492 b.
Ing. POLEDNE Josef, Jižní 503, 281 44 Zásmuky

17. MARK Buremi
- ČLP/MMO/8202/01 - p - 17.03.2000 492 b.
CIKÁN Jaroslav, Chanovice 123, 341 01 Horažďovice

18. HAS Juta z Bolatic
- ČLP/KO/71552/03 - p - 12.03.2000 492 b.
MICHALÍK Ermin, Družstevní 18, 747 23 Bolatice

19. GELA z Dolnic
- ČLP/POI/9256/02 - f - 24.02.2000 492 b.
RATHAUSKÝ Pavel, Jitkovská 2, 104 00 Praha 15-Královice

20. ŠAMAN z Chlápčeny - ČLP/CF/56518 - p - 23.04.2002 492 b.
ZEIBERT David, Mikulovice 72, 675 22 Stařeč


náhradníci :

21. AJAX z Knollovy školy
- ČLP/POI/9550 - p - 30.03.2002 492 b.
KNOTEK Miloš, Nová 466, 675 75 Mohelno

22. MAJKA z Prosečské Vysočiny
- ČLP/KO/73240 - f - 20.03.2002 492 b.
SKÁLA Jaroslav, Pod Sv. Kateřinou 355, 394 64 Počátky

23. BARON od Vojkovského hájku
- ČLP/KO/72693 - p - 15.06.2001 492 b.
LUKEŠ František, Šumická 796, 691 64 Nosislav

24. LUMP z Vrchánova
- ČLP/CF/55233/01 - p - 01.08.1999 490 b.
ŠVESTKA Karel, Starý Hroznatov 1068, 350 02 Cheb

25. OR ze Štípek
- ČLP/KO/72085 - p - 26.07.2000 490 b.
MUDr. PILAŘ Pavel, 763 17 Lukov u Zlína 302

































































vychází v 7:18 a zapadá v 16:12 vychází v 22:52 a zapadá v 13:17 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...