Časopis Myslivost

02 / 2006

Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2006

ČMKJ
Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2006
K účasti na MRK 2006 bylo vybráno 20 účastníků a 7 náhradníků. U chovných jedinců se chovnost počítá potvrzením plemen.knihou ČMKJ před konáním VZ, kterých se zúčastnili a z kterých byli vybráni na MRK. Pouze tento schválený seznam je platný.
1. ŽERT Afoli - ČLP/KO/74850 - p - 02.07.04 500 b.
DRAHOKOUPIL František, Jilemnice

2. MERIL z Hložku - ČLP/CF/57382 - f - 24.05.04. 500 b.
ČERNÝ Jiří, Roudnice n/L.

3. FEDRA z Čeperáku - ČLP/KO/74264 - f - 25.07.03 500 b.
SEMERÁD Ladislav, Dolní Heřmanice

4. AURA z Rabštejnských lesů - ČLP/POI/9738 - f - 02.06.03 500 b.
m. : HANČ Milan, 277 04 Cítov 57
v. : HANČ Jiří, Straškov

5. SENDY LH od Hanusky - ČLP/DO/7983 - p - 19.01.03 497 b.
HAJNÍK Jaroslav, Rožmitál p/Třem.

6. BELA z Bílé Telče - ČLP/MMO/8709/05 - f - 01.04.03 496 b.
VOŘÍŠEK Jaroslav, Zdice

7. FATIMA z Žehuňské doliny - ČLP/VOK/4685/05 - f - 29.01.03 496 b.
KAZDA Milan, Lysá n/Lab.

8. ARGO z Klokočky-Kubát - ČLP/KO/74659 - p - 01.05.04 496 b.
SVOBODA Ladislav, Benátky n/Jiz.

9. XAR Afoli - ČLP/KO/74061 - p - 11.05.03 496 b.
Ing.FORMÁNEK Jiří, Chrastava

10. AXA Bitýška - ČLP/NDO/3032 - f - 23.03.01 496 b.
MOTALÍK Marek, Kroměříž

11. OR z Kvítele - ČLP/KO/74305/05 - p - 27.08.03 492 b.
NOVÁK Josef, Klapý

12. Franzini MORIS - ČLP/POI/9922/05 - p - 30.06.03 492 b.
POSPÍŠIL Jiří, Věrovany

13. BETY z Koblova - ČLP/CF/56715/05 - f - 02.12.02 492 b.
SIKORA Josef, Ostrava

14. AVAR z Knollovy školy - ČLP/POI/9552/04 - p - 30.03.02 492 b.
KNOTEK Miloš, Mohelno

15. ENDY z Budišovské doliny - ČLP/DO/8033 - p - 03.05.04 492 b.
VEČEŘA Jaroslav, Křenovice

16. CID od Tří stromů - ČLP/CF/57081 - p - 10.08.03 492 b.
STOVIČKA Luboš, Velvary

17. ERBY od Věžeckého potoka - ČLP/KO/74194 - f - 30.06.03 492 b.
JELÍNEK Břetislav, Morkovice

18. ECHO z Ranského letiště - ČLP/KO/73025 - p - 30.10.01 492 b.
HAUF Josef, Hrobčice

19. HERA od Blatského potoka - ČLP/KO/72945 - f - 01.09.01 492 b.
DVOŘÁK Václav, Borkovice

20. ORO z Kvítele - ČLP/KO/74310 - p - 27.08.03 491 b.
HAUF Josef, Hrobčice

21. ORAN z Jaroslavských polí - ČLP/KO/74250 - p - 30.06.03 491 b.
KOLÁŘ Vladimír, Brandýs n/O.

22. CHYT od Borovanské tůně - ČLP/KO/73267 - p - 11.04.02 491 b.
KOTLÍK Jiří, Strakonice

23. CIT z Liščína - ČLP/KO/74056/05 - p - 18.04.03 490 b.
MALÝ Lubomír, Libochovice

24. KYR z Kaznějova - ČLP/KO/74162 - p - 12.06.03 490 b.
KOLDINSKÝ Václav, Kaznějov

25. ŠEJNY Kořenice - ČLP/KO/73623/04 - f - 29.06.02 490 b.
NOVÁK Jaroslav, Kolín 5

26. ART Kořenice - ČLP/KO/74283/04 - p - 09.08.03 489 b.
NOVÁK Jaroslav, Kolín

27. CONY z Hovoran - ČLP/POI/9722/05 - f - 24.06.03 489 b.
KONEČNÝ Pavel, Lanžhot

vychází v 7:21 a zapadá v 18:10 vychází v 19:15 a zapadá v 8:38 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...