Časopis Myslivost

05 / 2006

Zkoušky vloh v Rokycanech

Jiří SANDTNER
Na základě pověření Ministerstva zemědělství uspořádal Okresní myslivecký spolek v Rokycanech ve spolupráci s mysliveckým sdružením Volduchy zkoušky vloh ohařů a malých plemen.
Celá akce se konala za pěkného počasí v příjemném prostředí honitby. Zkoušky byly velice hezky a dobře připravené a je potěšující i vzestupný počet psů, neboť i na těchto zkouškách byla vynikající účast - dvacet sedm psů a fen.
      Výsledky ZV ohařů: 1. Bára od Karáskova potoka, vůdce Pavla Lhotáková, I. cena, 203 bodů; 2. Aron z Rychetské samoty, vůdce Jiří Hatina, I. cena, 202 bodů; 3. Bad z Dianina údolí, vůdce Nikola Rýdl, I. cena, 192 bodů.
      Výsledky ZV psů malých plemen: 1. Grif Sv. Huberta, vůdce Radek Semerád, I. cena, 188 bodů; 2. Don od Chebského potoka, vůdce Jaroslav Kadlec, I. cena, 188 bodů; 3. Ax z Žíkovské obory, vůdce Jan Šlauf, I. cena, 188 bodů.
      Za dobrou přípravu a organizaci zkoušek patří poděkování kynologické komisi OMS v Rokycanech, mysliveckému sdružení Volduchy, pohostinství ve Volduchách a všem zúčastněným zkoušek.

Fotogalerie

vychází v 7:18 a zapadá v 16:12 vychází v 22:52 a zapadá v 13:17 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...