Diskuze

vyhledat ve fóru:


Diskuse
Diskuse > Jakou baterku do lesa Zobrazit módy:  
User avatar
Member
Member
Drahoš Hickl - 10.2.2016 18:33:50
   
RE:Jakou baterku do lesa
Dobrý den
Protože zde nikdo baterky asi nepoužívá zkusím Vám poradit.
Uváděná baterka mě výkonem připadá spíš na domácí použití.Mrkněte na na svítilny od Led Lenser třeba typ T7.2.Je cenově poblíž vaší svítilny ale současně světelným výkonem a funkcemi někde jinde.Chváleny jsou taky svítilny Fénix, ale ty jsou cenou někde jinde, aspoň co jsem kdysi koukal.Prakt. zkušenost ale nemám.
Já jsem náhodou u kamaráda v elektře narazil na tuhle svítilnu z Emosu.I když jsou to dva roky stále ji mají v nabídce:-)http://shop.emos.cz/zbozi/1440013104-led-svitilna-hlinikova-1x-led-3w-na-3x-aaa-fokus/.Tři režimy svícení, fokus.
Koupil jsem si do ní nabíjecí baterie a slouží dva roky a i s pády, ne teda na beton:-) a že chodím často,k plné spokojenosti a za hubičku.Takže po ověření funkce jsem si koupil po půl roce ještě jednu co kdyby,ale ta zatím odpočívá:-)Tím, že jsem si koupil dobíjecí baterie jsem si mohl i ovlivnit dobu svícení.Čím větší kapacita baterií tím svítíme déle:-)
Jinak ještě využívám velkou akumulátorovou kterou vozím v autě.

User avatar
Member
Member
Pavla Novotna - 8.2.2016 23:11:02
   
Jakou baterku do lesa
Dobry den, mohli byste mi poradit opravdu kvalitni baterku do lesa? po dlouhych hledani se mi jevi nejlepsi pomer cena/vykon tato - http://www.naradi-vesely.cz/svitilna-nabijeci-hlinikova-fatmax.html . Co si o ni myslite?

1
vychází v 6:02 a zapadá v 20:01 vychází v **:** a zapadá v 15:12 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...