Diskuze

vyhledat ve fóru:


Diskuse
Diskuse > ČMMJ a web:Za přírodou Zobrazit módy:  
User avatar
Member
Member
Jaroslav Tatalák - 17.2.2016 9:53:33
   
RE:ČMMJ a web:Za přírodou
A že by se mohly tyto stránky financovat z pronájmu mysliveckého domu, popř. s přispěním HALALI. To by bylo slovo do pranice. Jinak takovým pofňukáváním tu mládež k myslivosti nepřitáhneme.
S pozdravem J.T.

User avatar
Member
Member
Drahoš Hickl - 16.2.2016 20:03:04
   
RE:ČMMJ a web:Za přírodou
Došla mě odpověď jednatele:
Co se týče obecně webu ČMMJ a zejména sekce pro děti (zaprirodou) jsou jak po vizuální a orientační stránce, tak i po stránce aktualizace dosti slabé. S tím musím souhlasit. Web ČMMJ se snažíme průběžně plnit aktualitami a trochu zpřehlednit. Na web zaprirodou zatím není čas a lidská síla. Do budoucna bychom chtěli oba weby sloučit a postavit na jiné, přehlednější a atraktivnější platformě. Aniž bych se na to chtěl vymlouvat, tak je to otázkou zejména financí a pak personálu (od roku 2010 odešel každý rok jeden pracovník sekretariátu bez náhrady, až loni byl v pololetí jeden člověk přijat). Finance jsou velmi palčivé téma a do budoucna se stanou limitou činnosti ČMMJ. Ve zkratce – web ČMMJ aktualizujeme a zpřehledňujeme, na web zaprirodou zatím není personální síla. Jakmile se rozhodneme pro jinou platformu (a budou na to peníze) změníme a předěláme oba weby. Datum ale v tuto chvíli neznám.

S pozdravem Josef Orlovský
Ps:Do financí členové ČMMJ nevidí a hned tak neuvidí,ono to taky asi bude i o prioritách, ale za odpověď jednateli děkuji.

User avatar
Member
Member
František Dušák - 10.2.2016 12:45:35
   
RE:ČMMJ a web:Za přírodou
Drahoši, tady se odpovědi nedočkáš. Já se zeptal jednatele a dosud žádná odezva.
frantisek.dusak@seznam.cz

Dotaz

Včera 9. 2. 2016, 9:15:27

Komu: jednatel@cmmj.cz
g
Dobrý den.
Pane jednateli proč je tak dlouhá prodleva mezi zasedáním MR a uveřejněním zápisu na stránkách ČMMJ? Vyvolává to nejrůznější "konspirační" teorie mezi řadovými členy ČMMJ. Víte, ono už moc lidí ČMMJ nevěří a jakákoli situace nahrávající tomuto nevěření se hodí nepřátelům ČMMJ. Je toto opravdu za potřebí? Chce opravdu nové vedení změnu? Nebo chce ČMMJ zničit? Někdy opravdu nevím. Zkuste se tam nad tím zamyslet. Hlavně ti staronově zvolení. Urbanec, Vlášek, Kraus ti to opravdu nejsou. Ti "hajlovali" za Palase a Kostečky a nyní ví přesně, jak to dělat po novu. Zkuste mne přesvědčit o opaku. Budu jen rád.
František Dušák

User avatar
Member
Member
Drahoš Hickl - 9.2.2016 18:47:16
   
ČMMJ a web:Za přírodou
Stačí srolovat na spodní část stránky a v zeleném poli pod: Mladí myslivci kliknout na:Za přírodou.Kdysi v dávné minulosti (admin tam má uveden rok 2011 v menu-pokec)velmi dobrý úmysl zaměřený na mládež.V encyklopedii je spousta zajímavých témat, přívětivost by mohla být dost dobrá, bohužel do dnešních dnů je web nefunkční a je ostudou ČMMJ.Tak si vedení ČMMJ představuje proklamované zaměření ČMMJ na mládež?A to jsem kdysi dost zpátky v čase četl na myslivosti,že spuštění tohoto webu je důležité.Já myslím, že je v sekretariátu osoba, která má na starosti,web,mládež atd.

1
vychází v 6:02 a zapadá v 20:01 vychází v **:** a zapadá v 15:12 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...