Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Nový Jičín
 
jelen%20pasouci%20se%20v%20lese
OMS Nový Jičín
Adresa: Kunín 291 , Kunín , 742 53
Telefon:731 482 607
Email:oms.nj@centrum.cz
Web:www.myslivost.cz/omsnovyjicin
Chovatelská přehlídka trofejí > časový harmonogram

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře ulovené v roce 2017, Mořkov 14.-15.4.2018

Sběr trofejí:
Časový harmonogram:

Výběr trofejí proběhne ve dnech 4. 3. – 6. 3. 2019, dle rozdělovníku od 15. – 17. 00 hod. v prostorách OMSu Nový Jičín.
 
4. 3. 2019 – honitby v obvodu Nový Jičín
5. 3. 2019 – honitby v obvodu Bílovec, Kopřivnice
6. 3. 2019 – honitby v obvodu Frenštát pod Radhoštěm, Odry
Trofeje budou označeny dle předpisu, který bude umístěn na stránkách OMSu a tabulky budou dodány v tištěné i elektronické podobě, jinak nebudou převzaty.

 
 Označení trofejí: a) srnčí, daňčí, jelení, mufloní, liška, jezevec, psík mývalovitý, šelmy
 
Bílým lepícím štítkem (možno zakoupit v papírnictví) na kterém bude napsáno zkratka ORP - obec s rozšířenou působností (zkratka obce pod kterou spadáte - Nový Jičín, Kopřivnice, Odry, Bílovec, Frenštát pod Radhoštěm) číslo honitby/číslo kusu, dle protokolu ulovené zvěře. (Např. ORP Nový Jičín, honitba  Mořkov - číslo honitby 24, pořadové číslo srnce č. 3, na štítku bude napsáno        NJ 24/3 )

              NJ 24/3


Štítek nalepit na čelo lebky pod lebeční šev. Totéž číslo napište obyčejnou tužkou na spodní část lebky a vnitřní stranu dolní čelisti! Nepište jméno lovce, to bude napsáno v protokolu!
 

Zbraně černé zvěře předložte na podložce, které mohou být připevněné napevno, nebo snímatelné, popřípadě volně v igelitovém sáčku se záznamem o zbraních uvnitř sáčku.


Kontrola a přeprava trofejí:
Přepravní obaly: trofeje budou převzaty pouze v pevných, dostatečně velkých a uzavíratelných obalech (kartónové krabice), označené ORP, číslem a názvem honitby,  např. NJ 24 - honitba Mořkov  (ORP Nový Jičín, honitba Mořkov). Pokud nebudou obaly vyhovující pro přepravu bez rizika poškození trofejí, bude ze strany OMS Nový Jičín účtován poplatek za balné ve výši Kč 50,- za krabici. 
Správnost vyplněných protokolů zkontrolují určení členové MK.
 
PROTOKOL – Součásti předání je vyplněný protokol jak v tištěné, tak elektronické podobě (viz.příloha), který bude zaslám na email: oms.nj@centrum.cz
 
Protokol slouží jako podklad pro katalog a musí být vytvořen pro každý druh ulovené zvěře zvlášť. Je důležité vyplnit všechny kolonky!
Upozornění: je nepřípustné uvádět do jednoho protokolu více druhů zvěře! Protokol bude k dispozici na webových stránkách OMS ve formě vepisovacího dokumentu. Bez tohoto správně vyplněného protokolu, nebudou trofeje převzaty! 
 

Sekretariát našeho OMS Nový Jičín sídlí v areálu Mlékárny Kunín, hned v budově naproti vstupní brány,v 1.patře.

Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 – 13:00
             14:00 – 17:00
Úterý:   Dle telefonické domluvy
Středa:  9:00 – 16:00

Jednatelka:
Vladislava Marková
tel. 731 482 607

 

1
2