Katalog trofejí -
Druh zvěře ▲Katalogové čísloEvidenční čísloJméno lovceHonitbaTyp h.OkresRok uloveníVěkBody CICMedaile
Daněk53400001Lajtner V.Hedvika PB200307182,95I.
Daněk46200002Rubeška M.Podčejk MB200207197,58I.
Daněk53200003Kužel Z.Jabkenice MB200412183,46I.
Daněk59200005Kohler A.Obrubce MB200006172,99II.
Daněk47000006Jedlička J.Březka PH200412194,64I.
Daněk42800007Baumgartner E.Vlkov NY200409213,15I.
Daněk56200008Šimonek J.Podčejk MB200306177,36II.
Daněk54600009Šimoník J.Podčejk MB200208180,32I.
Daněk45600010Rubeška M.Podčejk MB200310199,6I.
Daněk51800011Černý B.Stanoviště CH200407187,12I.
Daněk45100012Stehlík R.Stanoviště CH200408201,31I.
Daněk58400013Míka J.Stanoviště CH200407174,68II.
Daněk52200014Stehlík F.Stanoviště CH200407186,31I.
Daněk48400015Jirsa V.Stanoviště CH200407191,23I.
Daněk43600016Rada B.Stanoviště CH200112207,04I.
Daněk59700017Herout J.Hadryby PS200406171,52II.
Daněk54800018Vávra J.Žákavá PJ200406180,21I.
Daněk46700019Krs K.Otov DO200310195,51I.
Daněk59100020Hynčík T.Úboč DO200307173II.
Daněk57000021Toman J.Otov DO200512175,82II.
Daněk46300022Novák Z.Vranovské Údolí BN200409197,42I.
Daněk48000023Brom M.Stará obora CB200409192,22I.
Daněk49400024Novosad P.Hluboká CB200409190,21I.
Daněk48600025Zumr V.Stará obora CB200410190,98I.
Daněk47800026Novosad P.Hluboká CB200407192,59I.
Daněk49700027Chromý J.Stará obora CB200207190,03I.
Daněk49300028Chromý M.Ločemice-Kapin. CB200208190,24I.
Daněk54100029Gruber J.Kapinos CB199806181,55I.
Daněk59500030Janešík R.Komařice CB200207172,19II.
Daněk47900031Zasadil J.Stará obora CB200311192,52I.
Daněk56100032Václavíček M.Val I. TA200209177,49II.
Daněk48800033Kynštetr P.Sedlice ST200412190,92I.
Daněk51600034Fišer B.Sedlice ST200408187,56I.
Daněk61200035Horvay J.Sedlice ST200406170,33II.
Daněk57100036Brožovský J.Sedlice ST200406175,51II.
Daněk51500037Kakos J.Hluboká PI200308187,68I.
Daněk63500038Klain J.Besednice CK200006168,08III.
Daněk57600039Miesbauer Z.Vranovské Údolí BN200307175,37II.
Daněk45200040Koutný M.Hukvaldy FM200408200,98I.
Daněk46500041Koutný M.Hukvaldy FM200407195,81I.
Daněk46400042Smütz G.Hukvaldy FM200407196,39I.
Daněk52300043Tarquinio R.Mlýn KM200408185,28I.
Daněk60200044SchindlerPohoř NJ200408171,32II.
Daněk58700045KošťálKaménka NJ200310173,76II.
Daněk50000046Petřič L.Bílá Voda JE200409189,75I.
Daněk53600047Kolb K.Červená Voda JE200209182,82I.
Daněk57300048Manfréd R.Červená Voda JE200407175,43II.
Daněk57500049Petřek L.Červená Voda JE200008175,4II.
Daněk53300050Žalman P.Chloumek ZR200406183,29I.
Daněk55400051Latner J.Sedlice ST200408178,84II.
           
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
vychází v 4:58 a zapadá v 20:58 vychází v 1:31 a zapadá v 12:27
 
Zpracování dat...