kuna-lesnimuflprasatka-sedlkachnyBazant1mufloniJeleni2Jeleni1
sluncevychází v 6:15 a zapadá v 19:44|měsícvychází v 13:22 a zapadá v 22:51|Doby lovu
Dnes je 1. září 2014, svátek má Linda / Samuel

Aktuální čísla časopisů

Myslivost: Září / 2014
ročník: 62 (92)
 
Lovecký pes: 2/2014
ročník: 2014
 
Myslivecké zábavy 2/2014
ročník: 2014
English GermanHledat text:   Autor:  
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 21)
 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 
Atlas chorob a škůdců ovoce, zeleniny a okrasných rostlin
Atlas chorob a škůdců ovoce, zeleniny a okrasných rostlin Který pak zahrádkář by nechtěl ze svého milovaného kousku půdy sklidit co nejlepší úrodu? Lhostejno, zda jde o ovocné plodiny, zeleninu, brambory, révu vinnou či okrasné rostliny? A jeho radost je úplná, když se mu podaří – záleží-li mu na tom – zbavit zahrádku i nežádoucí vegetace a trávník je pěkný, bez plevele. S výsledky celoroční namáhavé a trpělivé práce na zahradě či v sadu je spojena důsledná ochrana plodin a rostlin před škůdci. A že je jich spousta, dokazuje i tato knížka. Srozumitelně krok za krokem kráčí autor od rostliny k rostlině, všímá si nemocí, jež je napadají, věrně popisuje jejich příznaky a zejména radí, co proti škůdcům dělat a jaké přípravky si pořídit, aby vám zahrádka přinášela jen radost z dobré úrody!4. přepracované vydání!
Autor: Jaroslav Rod
Kód: 2/2199
Cena včetně DPH: 279 Kč
Cena pro předplatitele: 279 Kč
Balkonové a přenosné rostliny
Balkonové a přenosné rostliny Víte jak vytvořit aranžmá z rostlin a nádob a jak rostliny zkombinovat, aby byly vaše terasa či balkon krásné v každém ročním období? Umíte nakoupit ty správné rostliny a semena? Víte jak je rozmnožovat, zalévat a hnojit, případně jak je zbavit škůdců a chorob? Dokážete se rozhodnout co vysadit na slunná a stinná stanoviště? V této knize najdete více než 290 barevných fotografií, výběr z více než 140 balkonových a přenosných rostlin nenáročných na péči, abecedu péče o rostliny, návrhy jejich aranžmá pro každé roční období, množství rad, informací a zajímavých popisků, které vám pomohou krok za krokem zvládnout vše potřebné k tomu, aby se váš balkon či terasa zaskvěly ve své plné kráse!
Autor: Joachim Mayer,Friedrich Strauss
Kód: 02/1535
Cena včetně DPH: 328 Kč
Cena pro předplatitele: 328 Kč
Bambusy a trávy
Bambusy a trávy Praktické rady: jak vybrat vhodné trávy a bambusy a správně o ně pečovat (rozbor půdy, sekání, prořezávání, roční plán výsadby ad.).Podrobné návody na pěstování: snadné postupy krok za krokem.Doporučení odborníků: osvědčené tipy a zasvěcené komentáře.Obsažný seznam rostlin: výběr nejlepších druhů.Trávy a bambusy ve smíšených záhonech ,luční a pokryvná výsadba,orientální zahrada. Také zástěny, živé ploty a dělicí příčky,mokřady,japonská inspirace...
Autor: Jon Ardle
Kód: 02/2125
Cena včetně DPH: 249 Kč
Cena pro předplatitele: 249 Kč
Doba jedová 2
Doba jedová 2 Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová autorů Anny Strunecké a Jiřího Patočky přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace sladkostí. Strunecká a Patočka, odborníci na biochemii, toxikologii, neurofarmakologii a biomedicínu, čtenářům opět srozumitelným a jasným způsobem přibližují nejnovější poznatky o rakovině a nemocech z léčení a věnují se opět i tolik diskutované otázce očkování. Fakt, že se Doba jedová stala nejprodávanější populárně naučnou knihou pro dospělé roku 2011, jasně dokazuje, že stále více lidí touží po pravdivých informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují televizní reklamy, sdělovací prostředky a v mnohých případech i státní orgány. Hledáte-li návod, jak se v přebujelém přísunu těchto informací dobře zorientovat, pak je kniha Doba jedová 2 tou správnou volbou.
Autor: Strunecká Anna,Patočka Jiří
Kód: 02/2179
Cena včetně DPH: 279 Kč
Cena pro předplatitele: 279 Kč
Dvanáct měsíců v zahradě
Dvanáct měsíců v zahradě Ideální průvodce pro každého majitele rodinného domku a zahrady či zahrádky, chataře nebo chalupáře. Po celý rok, měsíc za měsícem, radí, kdy a jaké práce při tvorbě zahrádky, pěstování květin, okrasných rostlin, ovoce nebo zeleniny je nejvhodnější provádět. K jednotlivým úkonům poskytuje veškeré potřebné informace, které ocení i odborníci - poradci, zahrádkáři, ochranáři a mnozí další. Vedle přehledného a praktického uspořádání také rozsáhlý věcný rejstřík činí z této publikace nepostradatelnou příručku, kterou budete otevírat mnohokrát za rok.
Autor: Johannes Höhne,Paul Gerhard Wilhelm
Kód: 02/2206
Cena včetně DPH: 249 Kč
Cena pro předplatitele: 249 Kč
Ekologický chov včel
Ekologický chov včel Cílem ekologického chovu včel je získat zdravý, plnohodnotný med, v němž ani odborníci nenajdou žádné škodliviny. Ekologicky chované včely žijí vždy ve zdravém úlu, vyrobeném ze dřeva, které zůstává neošetřené nebo se natírá pouze přírodními materiály. Veliká pozornost se věnuje volbě stanoviště, protože je ošidné si myslet, že včelky stejně létají, kam chtějí.
Autor: Claudia Bentzien
Kód: 02/1998
Cena včetně DPH: 306 Kč
Cena pro předplatitele: 306 Kč
Háčkování - hračky,ozdoby,drobnosti
Háčkování - hračky,ozdoby,drobnosti Moderně pojatá kniha od české autorky o klasické textilní technice je na trhu ojedinělá. Je zaměřena výhradně na háčkování s podrobnou školičkou pro začátečníky, doplněnou o fotografie a barevné nákresy základních ok a technik. Obrázky postupných kroků a přehledně zpracované popisy názorně dovedou k realizaci 25 nápadů, jak zhotovit figurky, zvířátka, květiny, cukroví a jiné roztomilé drobnosti, u kterých je až těžko uvěřitelné, že je lze snadno uháčkovat. Inspiraci a nové nápady naleznou v knize i pokročilí.
Autor: Lenka Bednářová
Kód: 02/2203
Cena včetně DPH: 299 Kč
Cena pro předplatitele: 299 Kč
Chov koz
Chov koz Třetí aktualizované vydání odborné příručky o chovu koz v současných podmínkách reaguje na všechny změny, ke kterým v posledních letech došlo. Kniha je určena jak drobnochovatelům, tak i provozovatelům farem. Zájem o chov koz a jejich produkty se v poslední době stále zvětšuje. Autoři podávají informace o všem potřebném pro úspěšný chov – o původu koz, našich i světových plemenech, vhodných způsobech ustájení a péči o chovaná zvířata, o jejich reprodukci a odchovu kůzlat, o produkci a zpracování mléka (včetně receptů na přípravu kozích sýrů), produkci masa (včetně receptů na jídla z kozího masa), o zdravotní problematice chovů, ekonomice chovu koz a další.
Autor: Fantová Milena
Kód: 2/2210
Cena včetně DPH: 220 Kč
Cena pro předplatitele: 220 Kč
Nejúspěšnější rybářské techniky
Nejúspěšnější rybářské techniky Se správnou technikou rybolovu má každý rybář slušnou šanci po kratší nebo delší době chytit svou rybu. Ale jaká technika je správná pro určitou rybu a jaké náčiní k tomu potřebujeme? Jan Gutjahr, zkušený odborník sportovního rybolovu, známý z rybářských časopisů, vám ukáže, jak chytit vysněnou rybu. Během let nashromáždil spoustu zkušeností ze všech oblastí sportovního rybolovu a současně se dověděl, jak mnohostranný může být tento koníček. Naši milovaní šupináči se totiž nenechají nalákat jen na červa na háčku. Existují nesčetné techniky a metody, pomocí nichž ryby přelstíme a ulovíme!
Autor: Jan Gutjahr
Cena včetně DPH: 299 Kč
Cena pro předplatitele: 299 Kč
Osli a jejich chov
Osli a jejich chov Důležité informace o chovu oslů, tj. o plemenech, využití, ustájení, krmení, odchovu mláďat a nemocech získají zájemci o chov těchto u nás stále oblíbenějších zvířat v této knize.
Autor: Marisa Hafner
Kód: 2/2211
Cena včetně DPH: 280 Kč
Cena pro předplatitele: 280 Kč
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 21)
 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 
 

Reklama

 

Tip obchodu

Lesními pěšinami Tip obchodu
Prodejna myslivost 

Reklama

reklama
 
jednatel Jak hodnotíte změnu na místě jednatele ČMMJ?
Změnu vítám jednoznačně kladně
 
19
Považuji změnu jednatele spíše za kladný krok
 
1
Podle mne se nic nezmění
 
36
Změna se mi moc nelíbí a nevítám ji
 
1
Změnu považuji za jednoznačně negativní krok
 
1
Nevím, co mám čekat
 
2
Neumím zaujmout ke změně jednatele jednoznačný názor
 
6
 

Partneři

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Reklama

 

Stáhněte si

Stáhněte si