Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Blansko
 
Pozadi
OMS Blansko
Adresa: Nám. Svobody 3 , Blansko , 678 01
Telefon:516 412 617
Email:oms.blansko@centrum.cz
Web:www.myslivost.cz/omsblansko
Jednatel:Jaroslav Zelený
Předseda:JUDr. Kšica Jiří
  
Úřední hodiny
Po:8.00-11.30 12.30-15.00
Út:8.00-11.30 12.30-14.00
St:8.00-11.30 12.30-15.30
Čt:8.00-11.30 12.30-14.30
Pá:8.00-12.00
   
IČO:67777031
Účet:1362179399 / 0800
Banka:Česká spořitelna, a.s. Blansko
Výtvarná soutěž MÉ TOULKY PŘÍRODOU

Do výtvarné soutěže se v letošním roce zapojilo celkem 18 základních a mateřských škol. Celkem jsme obdrželi 135 výtvarných prací. Odborná porota vybrala z každé kategorie 10 nejlepších prací, které budou vystaveny na Chovatelské přehlídce v Černé Hoře, od 20. do 22 dubna 2018. 
Děkujeme všem dětem za účast v soutěži.
Výsledková listina

Kategorie 1  děti do 6 let
Pořadí Jméno Věk Název práce škola
1. Kalasová Eva 5 Jelení paseka MŠ Letovice, Komenského
2. Křížová Eliška 5 S tatínkem a Borkem krmím zvířátka MŠ Okrouhlá
3. Kotasová Anna 5 Na paloučku MŠ Letovice, Komenského
4. Folerová Diana 6 Na návštěvě u zajíčka MŠ Letovice, Komenského
5. Chramostová Vanesa 6 Veverka s šiškou MŠ Boskovice, Lidická
6. Jandová Tereza 6 Datel MŠ Okrouhlá
7. Šebelová Bára 5 Nečekané setkání MŠ Senetářov
8. Komárek Matyáš 6 V lese MŠ Šebetov
9. Pravcová Adéla 6 Zvířátka u krmelce MŠ Letovice, Komenského
10. Fagulec Roman 6 Jelen pod stromem MŠ Boskovice, Lidická
 
Kategorie 2   děti 7 – 8 roků
Pořadí Jméno Věk Název práce škola
1. Nejezchlebová Sára 8 Pomalu přichází jaro ZŠ Kotvrdovice
2. Kammererová Nela 7 Na posedu ZŠ Šebetov
3. Hašková Michaela 8 Kamarádi dlasci ZŠ Deštná
4. Klimešová Bára 8 Zvířátka v lese ZŠ Šebetov
5. Mifka Matěj 7 Prase u krmelce ZŠ Deštná
6. Šimčáková Zoja 7 U krmelce ZŠ Černá Hora
7. Duchková Karolína 8 V lese ZŠ Šebetov
8. Potůček Pavel 8 Čekání na krmení ZŠ Kotvrdovice
9. Ožvoldík Miroslav 8 Za domem ZŠ Šebetov
10. Filipová Kristýna 7 Jarní pozdrav z našeho lesa ZŠ Kotvrdovice
 
Kategorie 3   děti 9 - 12 roků 
Pořadí Jméno Věk Název práce škola
1. Burgerová Nikola 12 Ledňáček říční ZŠ T.G.M. Blansko
2. Prošová Nela 12 Měsíc ZŠ Černá Hora 
3. Tesař Marek 9 Léčitel stromů strakapoud ZŠ Kotvrdovice
4. Kunc Martin 9 Máma zpívá ukolébavku ZŠ Kotvrdovice
5. Grundová Pavlína 10 Sojka – strážce lesa ZŠ Olomučany
6. Reková Anna 11 Zkoumání mravenců ZŠ Olomučany
7. Regecová Emili 11 Kočka   ZŠ Černá Hora 
8. Musilová Bára 11 Nejhezčí jezero ZŠ Černá Hora 
9. Růžička Martin 11 Příroda s jeleny ZŠ Černá Hora 
10. Kollerová Anna 11 Sova pálená ZŠ Černá Hora 
 
Kategorie 4   děti 13 -14   
Pořadí Jméno Věk Název práce škola
1. Fuxová Šárka 14 Jarní krajina s jelenem ZŠ T.G.M. Blansko
2. Novotný Pavel  14 Rodinka na pastvě ZŠ Boskovice, nám. 9.května
3. Süssová Anette 14 Liška ZŠ T.G.M. Blansko
4. Marténková Johana 13 Had v podzimním listí ZŠ T.G.M. Blansko
 
Cena poroty v kategorii 1
Děti MŠ Obora  za výtvarné dílo „ V kouzelném lese“
 

 
Blok informací pravého panelu