Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Děčín
 
Pozadi
OMS Děčín
Adresa: 28. října 979/19 , Děčín , 405 01
Telefon:607 030 264
Email:cmmjdc@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsdecin
Jednatel:Eva Kubísková
Předseda:Ing. Václav Vomáčka
  
Úřední hodiny
Po:09:00 - 15:00
Út:-
St:09:00 - 15:00
Čt:-
Pá:-
   
IČO:67777112
Účet:921680389/0800
Banka:Česká spořitelna, a.s. Děčín

Kynologie > Výsledky zkoušek 2018

Výsledky zkoušek 2018

Barvářské zkoušky 14.4.2018 Velký Šenov
rozhodčí: Vrchní JUDr. Miroslav Machala, rozhodčí: Olga Fajtová, Ing. Jiří Bradáč
Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Cena Počet bodů
Bor z Polesí Cikhaje jezevčík drsnosrstý standard, pes Lucie Horsáková   I.    112
Asta z Češnovic slovenský kopov, fena Ing. Antonín Hraše/Mirka Kadlecová   I.      80
Calimero z Perštejsnkého podhradí jezevčík drsnosrstý standard, pes Josef Pišoja   II.      62
Odra Akzachorp jezevčík standard drsnosrstý, fena Josef Pišoja   II.      60
Bonna Crazy Forever výmarký ohař dlouhosrstý, fena Ing. Mgr.Miloš Dohnálek, LL.M. nedostavil se  

Barvářské zkoušky honičů 15.4.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Ing. Jiří Bradáč, rozhodčí: Olga Fajtová, Martin Škoda
Jméno psa Plemeno majitel/vůdce Klasifikace počet bodů  
Bor z Polesí Cikhaje jezevčík drsnsorstý standard, pes Lucie Horšáková   I.  209  
Edmont z Romanova chovu border teriér, pes Tereza a Petr Herákovi/ Petr Herák   I.  178  
Calimero z Perštejskéhoé podhradí jezevčík drsnosrstý standard, pes Josef Pišoja   I.  176  
Story of Hunter Malý motýl staffordšírský bullteriér, pes Rudolf Slaba   II.  171
vodění na řemeni 2
 
Odra Akzachorp jezevčík standard drsnosrstý, fena Josef Pišoja   I.   165  
Speedy of Hunter Malý motýl staffordšírský bulltteriér, fena Dita a Petr Vykysalovi/Dita Vykysalová   II.   150  

Barvářské zkoušky 21.4.2018 Velký Šenov - zrušeny

Barvářské zkoušky honičů 22.4.2018 Velký Šenov

Vrchní rozhodčí: Ing. Kateřina Krátká, rozhodčí: Lucie Horsáková, Martin Škoda, čekatel: Rudolf Slaba
Jméno psa Plemeno majitel/vůdce cena počet bodů
Asta z Češnovic Slovenský kopov, fena Ing. Antonín Hraše/Mirka Kadlecová  I.   176
Arka z Procházkova dvora slovenský kopov, fena Martin Procházka   I.   166
Dak od Přetržené zmoly slovenský kopov, pes Bc. Marek Šťovík   I.   161
Arko (import HR) slovenský kopov Jan Hladík odstoupil  
Saphyra of Hunter Malý motýl staffordšírský bullteriér Jan Hladík odstoupil  
Jarní svod psů 28.4. Mikulášovice při přiléžitosti Chovatelské přehlídky trofejí
předvedeno 14 psů, z toho 3 jezevčíci, 3 malý munsterlandští ohaři, 2 srbčtí honiči, jeden německý křepelák, jeden pikardský ohař, jeden výmarský ohař, jeden flat coated retriever, jeden gordon setr, jeden labradorský retriever.

Zkoušky vloh 8.5.2018 - Děčín - Huntířov
Vrchní rozhodčí: Jaroslav Vosáhlo, rozhodčí: Rudolf Pražák, Zdeněk Rudinský

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Adele Perfecta Caritas Český fousek Ing. Jiří Kalivoda   I. cena    225
Heave´s Hope Pearl Gordon setr Lenka Hůlková   I. cena     225
Orsi od Pitné vody Český fousek Jiří Štěpánek   I. cena    209
Brownie Spanilá Jolanta Pikardský dlouh.ohař Michaela Reiserová   I. cena    208
Ailischa Bella la Rossa Maďarský ohař krátkosrstý Petra Plecitá    I. cena    208
Jasan z Podzámeckých polí Český fousek Jiří Rulík    I. cena    196
Otík od Pitné vody Český fousek Petr Veselský    I:cena    191

Zkoušky z norování nováčků 16.6.2018 Děčín - Jalůvčí
Vrchní rozhodčí: Josef Kubíska, rozhodčí: JUDr. Miroslav Machala, Ing. Pavel Adam

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Alex de Hortis Bohemia Jezevčík standard drs. Josef Barták   obstál    84
Wanda Lovec z Dračína Border teriér Antonín Kadlec/Zbyněk Tomek st.   obstála    84
Abar z Osady Varta Německý lovecký teriér Milan  Zof   obastál    84
Aron Žamberecká luka Německý lovecký teriér Petr Novotný    obstál    84
Ambra Fela Německýk lovecký teriér Petr Novotný/ Michaela Petlánová    obstála    84
Holly z Mšenské cihelny Border teriér Zdeněk Jiřinský    obstála    84
Démon Neřízená střela Border teriér Zbyněk Tomek nejstar.    obstál    84
Ardon z Osady Varta Německý lovecký teriér Lukáš Čmugr    obstál    84
Qodi Qin Aeon Poustevník Lakeland teriér Václav Těšínský/Marie Těšínská    obstál    78
Alvin z Osady Varta Německý lovecký teriér Jaroslav Bednář    obstál    78
Ajda z Kňovického vršku Border teriér Zbyněk Tomek st.    obstála    70
Lesan Javorův dvůr Border teriér Simona Hemerková    obstála    60
Alan z Velkého Března Wellsteriér Václav Pešek    obstál    53
Berreta z Přetržené Hráze Jezevčík standard hlad. Radek Tuček  odvolána  

Lesní zkoušky 17.6.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhočí: JUDr. Miroslav Machala, rozhodčí: Lucie Horsáková, Ing. kateřina Krátká

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifika
ce
Počet bodů
Alf od kalašova Staffordšírský bullteriér Martin Dvořáček      I. cena    200
Holly z Mšenské cihelny Border teriér Zdeněk Jiřinský     II. cena    162
Akim od kalašova Staffordšírský bullteriér František Ryba/Mirka Kadlecová    III. cena
nahánění 1
   156

Zkoušky k vyhledávání, vyhánění a nahánění zvěře 23.6.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Michael Holina, rozhodčí: Mgr. Simona Nikliborcová, Olga Fajtová

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Bor z Polesí Cikhaje Jezevčík drs. standard Lucie Horsáková     I. cena    92
Athos z Hatovských luk Německý křepelák Zdeněk Polesný     I. cena    92
Nero z Větrné paseky Anglický špringršpaněl Mirka Kadlecová a Richard Marek/Richard Marek     I. cena    84
Reisha z Větrné paseky Anglický špringršpaněl Mirka Kadlecová     I. cena    84
Sára z Větrné paseky Anglický špringršpaněl Ing. Kamila Kaasová     II. cena    70
Brita od Kobylky Německý křepelák Bc. Lenka Kobylková   III. cena
chování na stanovišti 1
   72

Barvářské zkoušky 24.6.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: JUDr. Miroslav Machala, rozhodčí: Ing. Kateřina Krátká, Olga Fajtová

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce
Klasifikace
počet bodů
Bor z Rozstání pod Ještědem Jezevčík drs. standard Michael Holina    I. cena   112
Alf od Kalašova Staffordšírský bullteriér Martin Dvořáček    I. cena    72
Akim od kalašova Staffordšírský bullteriér František Ryba/Mirka Kadlecová    I. cena    70
Bad z Rebelova domu Německý křepelák František Beneš/Zdeněk Polesný   II. cena     64
Holly z Mšenské cihelny Border teriér Zdeněk Jiřínský   II. cena    60
Klubové zkoušky RK 9.9.2018
 Výsledky KPZ DolnÍ Habartice 9.9.2018.xls
Zkoušky vloh 28.9.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Antonín Kadlec, rozhodčí: Lucie Vodičková, Mirka Kadlecová

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Gyury Black od Stříbrné rozhledny Jezevčík standard hlad. Bc. tomáš Durdinec     I. cena    181
Xantos Celdak Bohémia Anglický kokršpaněl Dana Dobešová     I. cena    137
Izzi od Ledného potoka Jezevčík standard hlad.  Václav Hurych   II. cena
slídění 2
   164
Ornella z Větrné paseky Anglický špringršpaněl Helena Nedvědová   II. cena
poslušnost a ovladatelnost 2
   140
Dar od Kašparova lesa Jezevčík drsnosrstý stand. Jaroslav Hodík pes odvolán  
Charon z Hradu Ronova Jezevčík standard drs. Šárka Váchová pes odvolán  

Barvářské zkoušky 27.10.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Ing. Kateřina Krátká, rozhodčí: Olga Fajtová, Jan Šmíd
Čekatel: Ing. Roman Vlček

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace počet bodů
Rozárka ze Struského dvora Border teriér Tomáš Karásek    I. cena   78
Kendall z Vrbové Lhoty Beagle Miroslav Lupač/Mirka Kadlecová    II. cena   69
Zak od Smolenské přehrady Jezevčík dlouh.standard JUDr.Frant.Šindler/Mirka Kadlecová    II.cena   64
Atomic Bomb zpod Chlumských hájů Border teriér Roman Stružinský    II.cena   52
Annabell Nikidar Parson Russell Terier Pavel Zajíc neobstál  

Barvářské zkoušky honičů 28.10.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Ing. Kateřina Krátká, rozhodčí: Olga Fajtová, Mgr. Simona Nikliborcová

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Mendy z Větrné paseky Anglický špringršpaněl Mirka Kadlecová     I. cena    196
Atomic Bomb zpod Chlumských hájů Border teriér Roman Stružinský     I. cena    181
Fiesty Festell Ketinela Border teriér Petr Herák     I. cena    178
Kendall z Vrbové Lhoty Beagle Miroslav Lupač/Mirka Kadlecová     I. cena    163
Holly z Mšenské cihelny Border teriér Zdeněk Jiřinský   III.cena   166
chování u kusu 1
Individuální zkoušky barvářů (IHB) - Doubice
31.10.2018 složila Bella z Hrachovecké salaše, Hannoverský barvář, I. cena, 264 bodů za přítomnosti pověřených osob a rozhodčího dle ZŘ.
Barvářské zkoušky 3.11.2018 Velký Šenov
Vrchní rozhodčí: Mirka Kadlecová, rozhodčí: Olga Fajtová, Iva Cvrčková
Čekatel: Ing. Roman Vlček

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Arka z Podhrádeckých luk Německý křepelák Jiří Mansfeld    I. cena   100
Fiesty Festell Ketinela Border teriér Petr Herák    I. cena     72
Lerato Lentilka Gold Madeira Jezevčík dlouh. králičí Jan Šmíd   II. cena     62
Abar z Osady Varta Německý lovecký teriér Milan Zof   II. cena     62
Annabell Nikidar Parson Russell Terier Pavel Zajíc   III. cena      47
Ardon z Osad Varta Německý lovecký teriér Lukáš Čmugr   III. cena      34

Barvářské zkoušky honičů 4.11.2018
Vrchní rozhodčí: Mirka Kadlecová, rozhodčí: Mgr. Simona Nikliborcová, Lucie Horsáková

Jméno psa Plemeno Majitel/vůdce Klasifikace Počet bodů
Angee z Mezní louky Border teriér Lukáš Kuruc   I. cena   194
Abar z osady Varta Německý lovecký teriér Milan Zof    I. cena    176
Brita od Buchlov kamene Alpský brakýř jezevčíkovitý Dušan Keračík/
MVDr. Josef Nosek
   I. cena       176
Gimmi od Stoklasného potůčku Border teriér Olga Fajtová    I. cena    176
Alf od Kalašova Staffordšírský bullteriér Martin Dvořáček   II. cena
chování u kusu 2
   164
Ardon z Osady Varta Německý lovecký teriér Lukáš Čmugr   II. cena hování u kusu 2    156