Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Kolín
 
52
OMS Kolín
Adresa: Sokolská 111 , 280 02
Telefon:775 771 366
Email:cmmj-ko@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omskolin
Soutěž Zlatá srnčí trofej > ZST 2016

Soutěž o ZST v MS Vitice

Soutěž proběhla ve dvou kategoriích:

kat. A
Jméno                              Adresa        Třída     Test      Stezka     Celkem     Pořadí:
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Lukáš Vavrek                   Rostoklaty    IV.        55           68           123             1.
Jan Vavrek                        Rostoklaty    II.         32          63             95              2.
Anna Kolmačková            Cerhenice    III.        32          53             85              3.
Jindřich Šebek                  Přehvozdí    III.        34          50             84              4.
Karel Pošík                       Cerhenice    III.        26          53             79              5.
Josef Blažek                     Cerhýnky     III.        31          47             78              6.
Jakub Naďo                      Cerhenice     II.        30           46             76              7.
==========================================================  
Startovní listina kat. B -VI.-IX. třída
----------------------------------------------------------------
Jméno                 Adresa:             Třída:       Test:      Stezka:   Celkem:   Pořadí:
===========================================================
Roman Pazdera  Mlékovice         VIII.         110         86          196              1.
Ondřej Cintl       Cerhýnky           VIII.         103        77          180              2.
Tereza Nováková    -"-                  VI.             90         80         170              3.
Tereza Nikodýmová -"-                 VI.            92         74          166              4.
Radek Pazdera    Mlékovice          VI.           78          85          163              5.       
Miroslav Bašta    Cerhenice           VII.         80          76          156              6.
Tadeáš Matěj       Cerhenice           VI.           86          70         156              7.
Kateřina Naďová Cerhenice           VI.          78           71         149              8.
Filip Ambrož       Vitice                  VI.          51           82         133              9.
Lukáš Hájlík        Ratenice            VIII.         58           64         122            10.
Lukáš Dukay       Vitice                 VIII.         45           69         114            11.
Aneta Kalendová Cerhenice           VI.           37          76          113           12.
Josef Dukay         Vitice                  VI.           44          60          104           13.
Eliška Kučerová   Borek                 VII.          34          55            89           14.
Tomáš Pastýřik    Kouřim                odstoupil
===========================================================  
 
Počasí Kolín - Slunečno.cz

Naši partneři: