Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Opava
 
Pozadi
OMS Opava
Adresa: Slavkov 139 - Střelnice Latarna , Slavkov , 747 57
Telefon:725 521 741
Email:opava@oms-myslivost.cz
Web:www.myslivost.cz/omsopava
Kynologie > Memoriál Richarda Knolla 2012

MEMORIÁL RICHARDA KNOLLA

Reportáž ČT o Memoriálu Richarda Knolla 2012 v Opavě

Výsledky 38. ročníku Memoriálu Richarda Knolla - 1. a 2. září 2012 Opava
(3.9.2012)
Vítězem memoriálu se stal německý krátkosrstý ohař Hip z Ouhelí vedený panem Vladimírem Dufkem. Pes obdržel titul Vítěz České republiky 2012 se ziskem 500 bodů. 
Celá výsledková listina MRK je ke stažení zde. Fotografie z obou dní jsou k vidění na Picasawebu.
 


Propozice na MRK 2012
(1.8.2012)
Propozice na Memoriál Richarda Knolla jsou ke stažení zde.


Mapy k MRK

Přehledová mapa
(po kliknutí se zvětší)


VODA + POLE


LES


Rozhodčí Memoriálu Richarda Knolla




Popis disciplín 
NOMINAČNÍ SOUTĚŽ memoriálu Richarda Knolla
Popis jednotlivých disciplín je ke stažení zde.



NOMINAČNÍ SOUTĚŽ memoriálu Richarda Knolla - 04.-06.05.2012

Pořadí z celé nominační soutěže

1

Gert ze Štípek, NKO, Luděk Müller, 274 b., I. c.

2

Brok z Lovčických tarasů, ČF, ing. Jaroslav Novotný, 267 b., I. c.

3

Atos z Lánských polí, NKO, Zdeněk Čechvala, 264 b., I. c.

4

Cuba z Tišnovských revírů, MOK, Milan Hlaváč, 263 b., I. c.

5

Ajša od Cikánského potoka, NKO, Jiří Kotlík, 258 b., I. c.

6

Ilias ze Štípek, NKO, Luděk Müller, 257 b., I. c.

7

Hardy z Koblova, ČF, Josef Sikora, 269 b., II. c.

8

Cheesy z Mešinské hájovny, POI, Radim Duda, 267 b., II. c.

9

Ador Liškův Liol, NKO, Tomáš Krutina, 263 b., II. c.

10

Diana z Čimelických strání, NKO, ing. Jiří Formánek, 262 b., II. c.

11

Gal z Visálku, NKO, Jaroslav Pech, 258 b., II. c.

12

Vabi z Ústína, NKO, František Hladík, 253 b, II. c.

13

Gary Visálku, NKO, Josef Hendl, 246 b., II. c.

14

Kessy z Ránského letiště, NKO, Olga Hrabáková, 241 b., II. c.

15

Hip z Ouhlelí, NKO, Vladimír Dufek, 227 b., II. c.

16

Kid od Letu, NDO, Vítězslav Šesták, 222 b., II. c.

17

Igor z Martinických hájů, NKO, Vladimír Semerád, 261 b., III. c.

18

Aida z Rohatecké slatiny, ČF, Jiří Černý, 247 b., III.c.

19

Best Alfa Ori, VOK, Simona Marková, 217 b., III. c.

20

Antony Shefis, VOK, Milan Kazda, 198 b., III. c.



Fotografie ze soutěže:
4.5.2012 (převážně pole + voda)
5.-6.5.2012 (převážně pole + voda)
4.-6.5.2012 (převážně les)


VÝSLEDKY NOMINAČNÍ SOUTĚŽE
Výsledky nominace 4.5.2012:

1. Gert ze Štípek, NKO, Luděk Müller, 274 b., I. c.
2. Ador Liškův Liol, NKO, Tomáš Krutina, 263 b., II. c.
3. Gal z Visálku, NKO, Jaroslav Pech, 258 b., II. c.
4. Gary Visálku, NKO, Josef Hendl, 246 b., II. c.
5. Kessy z Ránského letiště, NKO, Olga Hrabáková, 241 b., II. c.
6. Hip z Ouhlelí, NKO, Vladimír Dufek, 227 b., II. c.
7. Igor z Martinických hájů, NKO, Vladimír Semerád, 261 b., III. c.
8. Aida z Rohatecké slatiny, ČF, Jiří Černý, 247 b., III.c.
9. Antony Shefis, VOK, Milan Kazda, 198 b., III. c.

Výsledky nominace 5.5.2012

1. Brok z Lovčických tarasů, ČF, ing. Jaroslav Novotný, 267 b., I. c.
2. Cuba z Tišnovských revírů, MOK, Milan Hlaváč, 263 b., I. c.
3. Ilias ze Štípek, NKO, Luděk Müller, 257 b., I. c.
4. Hardy z Koblova, ČF, Josef Sikora, 269 b., II. c.
5. Vabi z Ústína, NKO, František Hladík, 253 b, II. c.
6. Kid od Letu, NDO, Vítězslav Šesták, 222 b., II. c.

Výsledky nominace 6.5.2012

1. Atos z Lánských polí, NKO, Zdeněk Čechvala, 264 b., I. c.
2. Ajša od Cikánského potoka, NKO, Jiří Kotlík, 258 b., I. c.
3. Cheesy z Mešinské hájovny, POI, Radim Duda, 267 b., II. c.
4. Diana z Čimelických strání, NKO, ing. Jiří Formánek, 262 b., II. c.
5. Best Alfa Ori, VOK, Simona Marková, 217 b., III. c.



 Propozice na nominační soutěž
Propozice na nominační soutěž si můžete stáhnout zde, mapa s místem srazu (Chata MS Křeménky Bolatice) zde.



Konečný seznam psů pro nominaci na memoriál Richarda Knolla - 04.-06.05.2012 – Opava:

Start 4. 5. 2012

1. WINNER z Těšínovských buků – ČLP/CF/59211 – pes – 07.03.08
NOVÁK Pavel, 273 73 Vraný u Slaného 4

2. ADOR Liškův Liol – ČLP/KO/77304/10 – pes – 10.03.08
KRUTINA Tomáš, Bělojarská 1450, 347 01 Tachov

3. IVAN z Krásného Hrušova – ČLP/DO/8326 – pes – 21.04.08
KVÍZ Milan, Kostelní Lhota 146, 289 12 Sadská

4. GERT ze Štípek – ČLP/KO/77671/10 - pes – 04.07.08
MÜLLER Luděk, Štípky 11, 747 15 Šilheřovice

5. ANTONY Shefis – ČLP/VOK/6585/09 - pes – 22.05.07
KAZDA Milan, V Polích 1384, 289 22 Lysá n/L.

6. IGOR z Martinských hájů – ČLP/KO/77647 – pes – 29.07.08
SEMERÁD Vladimír, Dolní Heřmanice 59, 594 01 Velké Meziříčí

7. GAL z Visálku – ČLP/KO/78678 – pes – 18.04.10
PECH Jaroslav, Beřovice 4, 273 71 Zlonice

8. GARY z Visálku – ČLP/KO/78679 – pes -
HENDL Josef, Lukavec 135, 410 02 Lovosice

9. HIP z Ouhelí – ČLP/KO/77525/10 – pes – 30.04.08
DUFEK Vladimír, Na Vinicích 216, 252 06 Davle

10. KESSY z Ranského letiště – ČLP/KO/78346 – fena – 21.07.09
HRABÁKOVÁ Olga, Štěpánov 15, 418 04 Bílina

11. AFRA od Divnických vrchů – ČLP/KO/77964 – fena – 12.03.09
Ing. PRÁZNÝ Petr, Senovážné nám. 22, 370 01 České Budějovice

12. AIDA z Rohatecké slatiny – ČLP/CF/58810 – fena – 15.04.07
ČERNÝ Jiří, Černouček 65, 413 01 Roudnice n/L.


Start 5. 5. 2012
 1. CUBA z Tišnovských revírů – ČLP/MOK/2954/10 – fena -20.04.08
HLAVÁČ Milan, 569 44 Jaroměřice 366

2. HARDY z Koblova - ČLP/CF/58681/09 – pes – 17.03.07
SIKORA Josef, Vyvýšená 110, 711 00 Ostrava-Koblov

3. OR Kajan z Baštin – ČLP/MOK/2683/09 – pes - 20.05.07
Ing. VESELÁ Zuzana, 273 01 Kamenné Žehrovice 37

4. ERON Sachmet – ČLP/VOK/7902 – pes – 22.04.10
MUDr. ONDRŮŠKOVÁ Olga, Přísnotická 789, 664 63 Žabčice

5. VABI z Ústína – ČLP/KO/77001 – fena – 18.07.07
HLADÍK František, 783 65 Posluchov 1

6. DAR od Anabušského lesíka – ČLP/CF/59387/10 – pes – 10.04.08
NĚMEC Pavel, Nový 17, 289 03 Městec Králové

7. AFRA od Bílinských rybníků – ČLP/NDO/3706/09 – fena – 07.04.07
NOVOTNÝ Petr, Pňovice 139, 784 01 Litovel

8. AIDA ze Studýnek – ČLP/KO/78754 - fena – 17.05.10
POSPÍŠIL Jiří, Věrovany 68, 783 76 Olomouc

9. ILIAS ze Štípek – ČLP/KO/78598 – pes – 22.02.10
MÜLLER Luděk, Štípky 11, 747 15 Šilheřovice

10. KID od Letu – ČLP/NDO/4096 – pes – 05.10.09
ŠESTÁK Vítězslav, Nová 75, 686 04 Uherské Hradiště-Vésky

11. BROK z Lovčických tarasů – ČLP/CF/59929 – pes – 07.04.09
m. : FANTYŠ Jiří, A.Dvořáka 737, 259 01 Votice
v. : Ing. NOVOTNÝ Jaroslav, 257 89 Heřmaničky 93

12. NOLY z Řeznovského hájku – ČLP/KO/77873 – fena – 29.01.07
MORESO Zdeněk, Sadová 248, 664 43 Želešice


Start 6. 5. 2012
 1. AJŠA z Řáholečku – ČLP/CF/60096 – fena – 12.06.09
MUZIKANT Josef, Sv.Čecha 278, Vald. Předměstí, 506 01 Jičín

2. ATOS z Lánských polí – ČLP/KO/79001 – pes – 23.06.10
ČECHVALA Zdeněk, 17.listopadu 2071, 440 01 Louny

3. HARRAS z Býchorska – ČLP/KO/77395 – pes – 27.04.08
m. : ČAŇKOVÁ Veronika, Slavíčkova 3489, 580 01 Havlíčkův Brod
v. : GRATCL Jaromír, 664 54 Těšany 423

4. FLIK z Dubovských luhov – ČLP/KO/79038 - pes – 11.03.07
MUDr. PILAŘ Pavel, Nádražní 442, 768 61 Bystřice

5. DANDY z Černých blat – ČLP/POI/10284/10 – pes – 10.04.07
HEJNA Václav, Uhřice 36, 679 63 Velké Opatovice

6. DIANA z Čimelických strání – ČLP/KO/77591 – fena – 04.07.08
Ing. FORMÁNEK Jiří, Bílý Kostel n/N. 249, 463 31 Chrastava

7. ASTA z Kamenického údolí – ČLP/KO/78170/11 – fena – 18.05.09
MALÝ Lubomír, Slatina 84, 411 17 Libochovice

8. CHESI z Mešinské hájovny – ČLP/POI/10682 – fena – 06.03.10
DUDA Radim, K háji 886, 165 00 Praha 6

9. BONKY z Chlumína – ČLP/KO/78237 – pes – 31.05.09
HONĚK Ivo, Na Trávníkách 103, 742 13 Studénka

10. AJŠA od Cikánského potoka – ČLP/KO/78134/11 – fena – 21.04.09
KOTLÍK Jiří, Tržní 644, 386 01 Strakonice

11. DORA z Kablaně – ČLP/CF/60425 – fena – 20.02.10
KOLÁŘ Vladislav ml., Kostelní 131, 561 12 Brandýs n/Orl.

12. SINDY z Knollovy školy – ČLP/KO/78388/11 – fena – 22.08.09
m. : Bc. ILLOVÁ Eva, 675 75 Mohelno 514
v. : KNOTEK Miloš, Nová 466, 675 75 Mohelno


náhradníci :
BEST Alfa Ori – ČLP/VOK/7762 – pes – 12.02.10
MARKOVÁ Simona, Dubová 491, 403 31 Ústí n/L.-Neštěmice

LORD z Vinného kraje – ČLP/KO/78386 – pes – 28.07.09
Ing. KUČERA Pavel, Teychlova 40, 635 00 Brno


Přiložené dokumenty

 Rozhodčí pro MRK 2012 (doc - 26,11 KB)
 popis disciplín nominace knoll (doc - 107,01 KB)
 Propozice MRK WEB (pdf - 2,04 MB)
 PROPOZICE NOMINAČKY 2012 (pdf - 745,56 KB)
 Výsledky Knoll 2012 (pdf - 189,19 KB)

Fotogalerie

 

Fotografie z akcí pořádaných OMS Opava jsou vystaveny na picasaweb.
Galerie do května 2011 - 
Picasaweb1
Galerie od května 2011 - 
Picasaweb2, galerie od 1.10.2011 na Picasaweb3.


pojistovna-pojistovna.cz 


Český svaz včelařů

Český rybářský svaz

Český svaz chovatelů