Obvodní myslivecký spolek Praha 4
 
Pozadi
Praha 4
Adresa: Papírníkova 618/5 , Praha 4 , 142 00
Telefon:732 636 259
Email:omspraha4@email.cz
Web:www.myslivost.cz/omspraha4
  
Úřední hodiny
Po:14.00 - 18.00
Út:-
St:14.00 - 18.00
Čt:-
Pá:-
   
IČO:67777384
Účet:60791369/0800
Banka:Česká spořitelna, a.s.

Místopředseda:
Zdeněk Nevoránek

Kde je naše kancelář?
Naši kancelář najdete na adrese Praha 4, Papírníkova 618/5. Jste tu vítání po vzájemné předchozí dohodě případně i mimo naše úřední hodiny.

Jak se k nám dostanete?
Městskou hromadnou dopravou ze stanice metra Kačerov, která je na červené lince C, pojedete autobusem číslo 215 na konečnou zastávku Sídliště Libuš.

Lze jet také ze stanice metra Háje nebo ze stanice metra Opatov, které najdete rovněž na červené lince Cautobusem číslo 165 do téže 
zastávky Sídliště Libuš.

Případně můžete cestovat 
ze stanice metra Háje nebo nebo ze stanice metra Chodov, které najdete rovněž na červené lince Cautobusem číslo 197 do stanice Pavlíkova.

Pokud přijedete autem, můžete zdarma zaparkovat v blízkosti naší kanceláře.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Domů

Novinky


Pozor, změna! Pište nám na novou e-mailovou adresu omspraha4@email.cz

Obvodní myslivecký spolek Praha 4 má novou e-mailovou adresu. Ke komunikaci s námi proto prosím používejte již jen ji. Děkujeme vám.


Co nastalo po odstoupení předsedů Myslivecké a Dozorčí rady?

Předseda Myslivecké rady Viktor Tolar a předseda Dozorčí rady Mikuláš Kaftan osobně doručili dne 30. dubna 2019 do sídla pobočného spolku prohlášení o odstoupení ze své funkce. jejich členství ve zmíněných orgánech tak zaniklo podle § 61 odstavce 1 Stanov Českomoravské myslivecké jednoty, z. s. uplynutím dvou měsíců od dojití prohlášení, to je 30. června 2019.

Od 1. července 2019 zůstávají funkce předsedy Myslivecké rady a předsedy Dozorčí rady neobsazeny. Pravomoci předsedy Myslivecké rady vykonává místopředseda Zdeněk Nevoránek, pravomoci předsedy Dozorčí rady místopředseda Michal Řehoř.

Do Myslivecké rady i do Dozorčí rady byl kooptován vždy jeden nový člen. V případě Myslivecké rady bereme v potaz, že Sněm na svém jednání, které se konalo dne 21. 6. 2018, rozhodl, že podle § 50 odstavce 5 Stanov Českomoravské myslivecké jednoty, z. s. 
náhradník může v budoucnu automaticky nastoupit na uvolněné místo v Myslivecké radě. Tímto náhradníkem byl tehdy zvolen Lukáš Vácha. Myslivecká rada proto v souladu s rozhodnutím Sněmu na svém zasedání kooptovala právě Lukáše Váchu. Dozorčí rada kooptovala jako svého člena Ing. Robina Kalaše.

 

Kancelář je o letních prázdninách uzavřena

Od 1. července do 25. srpna 2019 je naše kancelář na adrese Praha 4, Papírníkova 618/5, uzavřena. Opět bude otevřena od 26. srpna 2019. V případě urgentních záležitostí nás můžete kontaktovat některým z níže uvedených způsobů:

Pokud s námi potřebujete cokoli projednat osobně, můžete v otvíracích hodinách navštívit prodejnu Lovecké a rybářské potřeby Nevoránek, kterou provozuje místopředseda Myslivecké rady Zdeněk Nevoránek.

Můžete nám rovněž zavolat na telefonní číslo Obvodního mysliveckého spolku Praha 4, které je 732 636 259 anebo napsat na naši novou e-mailovou adresu.

Přejeme vám hezké letní prázdniny a od 26. srpna 2019 se těšíme s vámi na shledanou.


Zpravodaj ČMMJ

Českomoravská myslivecká jednota, z.s. doručuje v e-mailu svým členům Zpravodaj ČMMJ.

Zpravodaj ČMMJ za červen 2019 byl rozeslán 19. června 2019.


Zpravodaj ČMMJ za květen 2019 byl rozeslán 5. května 2019.

Zpravodaj ČMMJ za březen 2019 byl rozeslán 22. března 2019.

Nedostali jste zmíněný Zpravodaj ČMMJ? V takovém případě Českomoravská myslivecká jednota, z.s. patrně nezná vaši e-mailovou adresu. Sami můžete zapsat svůj e-mail do evidence členů. I vy potom již obdržíte Zpravodaj ČMMJ do své e-mailové schránky.


Myslivecký seminář Středočeského kraje ve středu 19. června 2019

Středočeský kraj uspořádal ve středu 19. června 2019 od 11 hodin v budově Krajského úřadu Středočeského kraje v Praze 5 svůj tradiční Myslivecký seminář.

Prezentace ze semináře jsou k dispozici na internetových stránkách Krajského úřadu Středočeského kraje.

Podívejte se na program Mysliveckého semináře a další podrobnosti k němu.


Zasedání Sněmu v úterý 14. května 2019

V úterý 14. května 2019 se v Základní škole Jílovská v Praze 4 uskutečnilo letošní zasedání Sněmu Českomoravské myslivecké jednoty, z. s. - obvodního mysliveckého spolku Praha 4 jako členské schůze pobočného spolku.

Sněm také v tomto roce tvořilo shromáždění členů. Obvodní myslivecký spolek Praha 4 měl v úterý 14. května 2019 celkem 286 členů. Na jednání Sněmu osobně přišlo patnáct členů. Účastníci dále při prezenci předložili za nepřítomné dvacet jednu plnou moc. V součtu tedy na zasedání Sněmu bylo k dispozici třicet šest hlasů z 286 možných. Dostavili se všichni členové Myslivecké rady, konkrétně předseda Viktor Tolar, místopředseda Zdeněk Nevoránek a členové Pavel Berka, Jiří Mezenský a Tomáš Nechvátal. Přítomni byli rovněž všichni členové Dozorčí rady Obvodního mysliveckého sněmu Praha 4, tedy předseda Mikuláš Kaftan, místopředseda Michal Řehoř a člen Karel Mácha. Za hlavní spolek se jednání zúčastnil Petr Vacek, člen Myslivecké rady Českomoravské myslivecké jednoty, z. s.

Sněm schválil výsledek hospodaření a účetní závěrku. Dále schválil návrh, jak naložit se ziskem a návrh rozpočtu. Rovněž vzal na vědomí zprávu Myslivecké rady o její činnosti a zprávu Dozorčí rady o její činnosti. Velkou část schůze zabrala diskuse, která se týkala nejen činnosti Obvodního mysliveckého spolku Praha 4 a Českomoravské myslivecké jednoty, z. s., ale zejména české myslivosti obecně. Debaty se aktivně účastnil zástupce hlavního spolku Petr Vacek.

Děkujeme všem členům, kteří přišli na letošní zasedání 
Sněmu.


Střelby uchazečů

Ve středu 1. května 2019 uchazeči z ročníku 2019/2020 absolvovali odbornou praxi ke zkoušce ze skupiny předmětů VI. na střelnici v Bzové u Mladé Vožice.

Článek a fotografie z této akce.