Českomoravská myslivecká jednota, z.s., PROSTĚJOV
 
Pozadi
PROSTĚJOV
Adresa: Pod Kosířem 16 , Prostějov , 796 01
Telefon:724 033 009
Email:vostmysli@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsprostejov
Jednatel:Jiří Procházka 724033009
Předseda:Jan Toman 725131095
  
Úřední hodiny
Po:8.00 - 16.00
Út:8.00 - 16.00
St:8.00 - 16.00
Čt:8.00 - 16.00
Pá:8.00 - 14.00
   
IČO:67777619
Účet:255710725/0300
Banka:Poštovní spořitelna


Úvod


 
 


Vítejte na internetových stránkách OMS Prostějov!
 
Nově zde naleznete pár zajímavých článků a postřehů z akcí organizovaných Okresním mysliveckým spolkem v Prostějově. Nahlédněte společně s námi do konkrétních odkazů v menu.Když navštívíte složku s názvem myslivost, najdete zde informace o chovatelských přehlídkách trofejí. Později zde bude možné taktéž nahlédnout do  katalogů za jednotlivé roky. Do této tématiky spadá také odchovna bažantů v Doloplazích. Je zde fotogalerie a informace o historii a chodu této odchovny.
Objevíte zde i myslivecké desatero, podle kterého by se měl chovat každý správný myslivec.


      

V této sekci naleznete informace nejen o všech plánovaných kynologických akcích, ale zejména o uskutečněných akcích jak v letošním roce, tak i v letech předešlých.  Jsou zde ke každé zkoušce propozice a konečné výsledky.  U některých článků je také fotogalerie.
Dále zde naleznete seznam kynologických rozhodčí z výkonu, evidovaných pod OMS Prostějov.


Kulturně propagační komise pořádá několikrát ročně setkání s dětmi i s nemysliveckou veřejností. Snaží se budovat dobré jméno myslivosti a informují o tom, co vše obnáší toto téma. Dále také zajišťují servis na mysliveckých a kulturních akcích pořádaných OMS Prostějov. Je zde také přehled kulatých výročí našich členů, kteří své narozeniny oslaví v roce 2015. Do této složky jsme zařadili taktéž smuteční oznámení z posledních let.


 

Ve střelectví je článek o vývoji situace na střelnici a plánech střelecké komise. V posledních letech se zde konal pouze jeden závod a to byl Okresní přebor v roce 2012. Dokumenty k tomuto závodu jsou zde přiloženy. Ze střeleb adeptů v tomto roce jsou zde fotografie.
 

               
                               


Na OMS Prostějov byl již zahájen další kurz pro uchazeče o první lovecký lístek. V tomto roce je přihlášeno 13 adeptů.  Pokyny a informace k průběhu tohoto kurzu jsou zde ke stažení. Je zde článek o kurzu ročníku 2014/2015 a také fotogalerie z jejich závěrečných zkoušek.


 
     

 

Pokud by se chtěl někdo pouze podívat na to, jak akce probíhaly a co se na nich událo, můžete nahlédnout pouze do fotogalerie, kde jsou fotografie ze všech akcí, ať už patří pod kynologii, střelectví, myslivost, kulturu. Naleznete zde veškeré fotografie, které jsou uveřejněny na těchto stránkách. Pokud by nám někdo chtěl zaslat své fotky, rádi je budeme prezentovat a zveřejníme je na tomto webu.
                             

Vaše postřehy, připomínky a nápady k internetovým stránkám, stejně jako přání o zveřejnění Vašich fotografií z mysliveckých akcí OMS Prostějov můžete zasílat na adresu: eva.fajtova@centrum.cz