vychází v 4:59 a zapadá v 21:10
vychází v 22:30 a zapadá v 5:54
 

Časopis Myslivost

Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2007

Lovecký pes 2/2007, str. 5 
Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2007
Výběr psů na Memoriál Richarda Knolla 2007
K účasti na MRK 2007 bylo vybráno dvacet účastníků a čtyři náhradníci. U chovných jedinců se chovnost počítá potvrzením plemennou knihou ČMKJ před konáním VZ, kterých se zúčastnili a ze kterých byli vybráni na MRK. Pouze tento schválený seznam je platný.

1. RENA z Kvítele - ČLP/KO/74741 - f - 01.05.2004, 500 b.
NOVÁK Josef, Klapý

2. DONA Šimonův dvůr - ČLP/CF/57274 - f - 24.02.2004, 500 b.
SUCHÁNEK Aleš, Přerov

3. URON Kořenice - ČLP/KO/73835 - p - 16.01.2003, 497 b.
ŠON Josef, Litovel

4. KORD z Mešínské hájovny - ČLP/POI/9905/05 - p - 08.07.2004, 496 b.
KORELUS Josef, Kolín

5. ART Kořenice - ČLP/KO/74283/04 - p - 09.08.2003, 496 b.
NOVÁK Jaroslav, Kolín

6. EKI od Semiče Staňka - ČLP/POI/9681/06 - f - 02.04.2003, 496 b.
POSPÍŠIL Jiří, Věrovany

7. CAR z Přestavlckého revíru - ČLP/CF/56917/05 - p - 09.04.2003, 496 b.
BERČÍK Stanislav, Troubky n/B.

8. EIMY z Ranského letiště - ČLP/KO/73029/06 - f - 30.10.2001, 496 b.
KRATOCHVÍL Václav, Keblice

9. LADA z Niv-Bučovic - ČLP/POI/9459/03 - f - 06.05.2001, 496 b.
ZAHRADNÍČEK František, Dvůr Králové n/L.

10. AIDA z Čibiho dvora - ČLP/KO/74917/06- f - 06.07.2004, 494 b.
ŠVÁBEK Jan, Tachov

11. CIT od Mileho - ČLP/KO/72552/05 - p - 05.05.2001, 494 b.
DALEŠICKÝ Miloš, Čáslav

12. CLIF ze Spáčilky - ČLP/MOK/1937/06 - p - 05.11.2004, 493 b.
HRADIL Pavel, Radslavice

13. ELA ze Skorotínské hájovny - ČLP/CF/56962/06 - f - 30.04.2003, 493 b.
KOČER Pavel, Trhové Sviny

14. CIR ze Žďára - ČLP/CF/57299 - p - 20.03.2004, 493 b.
MATOUŠEK Miroslav, Jindřichův Hradec

15. ZENA ze Zítkového rybníka - ČLP/KO/74468 - f - 07.02.2004, 493 b.
UCHYTIL Břetislav ml., Hluboká n/Vlt.

16. FARAON od Nezdického potoka - ČLP/KO/75120/06 - p - 03.01.2005, 492 b.
MUŽÁK Bohuslav, Dřínov

17. VAYT Šípová - ČLP/KO/73935/05 - p - 15.04.2003, 492 b.
VÍTEČEK Petr, Černíkovice

18. TINA z Kvítele - ČLP/KO/75569 - f - 19.06.2005, 492 b.
JERMAN František, Ledce

19. DITA z Ploskovických zámků - ČLP/KO/75325 - f - 22.03.2005, 492 b.
ŽIŽKA Antonín, Litoměřice

20. EDDY z Mšenských lázní - ČLP/KO/75212 - p - 25.02.2005, 492 b.
KRPEŠ Rudolf, Brníkov

21. SAM z Kvítele - ČLP/KO/75156 - p - 18.01.2005, 492 b.
MAREŠ Jiří, Straškov

22. DAG Kořenice - ČLP/KO/74867 - p - 02.06.2004, 492 b.
VINIARSKÁ Petra, Přelouč

23. BONNY Blahud - ČLP/POI/9639 - p - 13.01.2003, 492 b.
ŠKARYD Ladislav, Nová Ves u Chot.

24. BLANKO v.d.Klinge - ČLP/VOK/4958 - p - 12.11.2002, 492 b.
BŘÍZA Petr, Líšnice

Zpracování dat...