vychází v 6:48 a zapadá v 18:55
vychází v 14:27 a zapadá v 22:33
 

Myslivecký magazín 2018

MAGAZÍN MYSLIVOSTI 2018 pokračuje v tradici Mysliveckých kalendářů! 
 
Magazin-2018-TITUL.jpg Ve spolupráci s Klubem autorů při ČMMJ vychází na sklonku roku už pošesté již známý a ověřený titul - MAGAZÍN   MYSLIVOSTI 2018 - Myslivecký kalendář Klubu autorů při ČMMJ.

Na celkem 224 stranách publikace formátu A5 s pevnou lepenou vazbou a celobarevným tiskem najdete čtivé a    zajímavé příspěvky, myslivecké příhody, povídky ze všech koutů republiky a v podstatě o všech druzích naší zvěře.  Přečtete si soudničku, něco z historie myslivosti a tradic, vycestujeme v cestopisných statích i za hranice, součástí   agazínu je také myslivecký humor a křížovka. Nesmí samozřejmě chybět kalendárium pro každý měsíc roku, trocha poezie a mnoho barevných a černobílých snímků a perokreseb.

Autorsky se na MAGAZÍNU MYSLIVOSTI podíleli hlavně členové Klubu autorů, ale i mnoho dalších autorsky známých jmen ze stránek Myslivosti. 

Věříme, že MAGAZÍN MYSLIVOSTI 2018 bude příjemným zpestřením Vaší myslivecké záliby a nabídne Vám nejen chvíle pohody, ale přinese Vám také poučení a zajímavé informace.

Hezké počtení přeje redakce a Klub autorů při ČMMJ

 
 
Zpracování dat...