ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Lovy a hony po přijetí krizového opatření

| Diskuzní fórum
Lovy a hony po přijetí krizového opatření
Stanovisko MZe k usnesení Vlády České republiky ze dne 26. října 2020 o přijetí krizového opatření pro podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti ve vztahu k výkonu práva rybářství a myslivosti
S ohledem na četné dotazy na dopady Usnesení vlády České republiky ze dne 26. října 2020 č. 1102 a č. 1103 o přijetí krizového opatření do oblasti myslivosti a rybářství Ministerstvo zemědělství v návaznosti na tiskovou konferenci po jednání vlády sděluje, že výkony práva rybářství a myslivosti jsou i nadále považovány za „ podnikatelské a jiné obdobné činnosti“ podle bodu I. odst. 1 a bodu II. odst. 1. výše uvedeného usnesení vlády o přijetí krizového opatření č. 1102 a zákaz volného pohybu osob na území celé České republiky v době od 21:00 hod. do 04:59 hod. s účinností ode dne 28 října od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod. se na ně nevztahuje.

Dosavadní stanovisko Ministerstva zdravotnictví v dohodě s Ministerstvem zemědělství ze dne 21. října letošního roku zůstává i nadále v platnosti. V případě vydání nového stanoviska Ministerstvem zdravotnictví jej ihned zveřejníme.

http://eagri.cz/public/web/mze/tiskovy-servis/aktuality/koronavirus/vylovy-a-hony-po-zprisneni-podminek-v.html

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...