Je fakt, že počasí se asi mění. Nejsem si jistý, jak dalece za to můžeme my jako lidstvo a Green Deal považuji za kulišárnu, jejímž hlavním účelem je přesunout moje peníze do cizích kapes. Léta jsme si krajinu průmyslovým zemědělstvím nechali mrzačit, agrokorporáty zisky z mrzačícího obhospodařování privatizovaly (rozuměj: nacpali do vlastní kapsy) a není chtějí, abychom socializovali (rozuměj: aby jim každý z nás se přispěl vlastním majetkem na náklady na nápravu škod). Ale počasí i krajina se mění určitě.
Více >