Dobrý deň chcem sa informovat na kynologické akcie usporadúvané u Vás v ČR. SOm zo Slovenska a chcel by som tento rok absolvovat so suckou : Pohár českého lesa a Memoriál R. Kristla. Neviem aký je dalsí postup k prihlasovaniu, poplatok a vsetky prítomné zálezitosti ohladom prihlasovania sa na tieto kynologické akcie .Kontaktoval som prostredníctvom emailu Už 3x OMS Tachov a neprisla mi žiadna odpoved ...vobec somnou nekomunikuju a neviem kde sa mam obrátit.