Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se ještě stále uděluje psům titul norník a pokud ano, za jakých podmínek Ve zkušebních řádech jsem o tom nic nenašel. Děkuji
Dobrý den, titul norník je udělován psovi, který získá první cenu v kontaktním norování. Vzhledem k tomu, že v České republice probíhá norování bezkontaktní, musíte za tímto titulem cestovat do zahraničí.
Pavla ŠILAROVÁ