Aktuality

Kalendář akcí 2019

| Diskuzní fórum
Kalendář akcí 2019
I vaše akce do společného kalendáře akcí!
Vážení pořadatelé všech možných mysliveckých, kynologických, střeleckých, kulturních, dětských, společenských a jiných akcí souvisejících s myslivostí a s vaší činností. Tak jako na přelomu každého roku, si vás dovolujeme upozornit, že na webových stránkách www.myslivost.cz najdete v záhlaví vlevo nahoře na homepage odkaz Kalendář akcí
Zde můžete zadat informaci o všech akcích, které připravujete a nebo organizujete v roce 2019.
Po kliknutí na odkaz Nová akce můžete zadat nejenom základní údaje o akci, ale v připojených souborech můžete přidat i obrázky, tabulky, mapy, propozice a jiné informace.
V případě, že máte omezenou kapacitu nebo chcete-li mít přehled o přihlášených účastnících, můžete zvolit i Registraci na akci, v tom případě získáte na přihlášené účastníky kontakt a víte, s jakou účastí můžete počítat.
Kalendář akcí je společný pro web Myslivosti i ČMMJ, nemusíte tedy zadávat akci duplicitně na obou webech, stačí jen na jednom, z obou webů je přístup do stejné společné databáze.
Jaká je výhoda zadání své akce přímo? Zadáte-li si akci do administrace sami, můžete do budoucna kdykoliv údaje administrovat, měnit či doplňovat, ten, kdo novou akci zadá, má totiž kdykoliv možnost úpravy záznamu.
Kalendář bude zdrojem tištěného přehledu v Myslivosti, neboť právě z tohoto společného a jednotného úložiště v kalendáři akcí budou exportována data do přehledů, které následně vyjdou v tištěné podobě v časopisu Myslivost.

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...