ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Polaris Ranger 570 EPS Hunter SE

| Diskuzní fórum
Polaris Ranger 570 EPS Hunter SE
Ideální stroj pro myslivce a sportovní lovce
Ranger 570 EPS Hunter SE, dokonalý společník pro práci i zábavu, je dostupný v barevné variantě Polaris Pursuit Camo s elektrickým posilovačem řízení (EPS) a výkonným motorem ProStar 570. S cenou od 421 990 Kč včetně DPH přiváží tento stroj skvělý výkon, maximální pohodlí, perfektní jízdní vlastnosti a velkorysé úložné prostory, které ocení myslivci či sportovní lovci a nejen oni.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-beauty-2097.jpg
 
Připravený na všechno
Unikátní kamuflážní barva Polaris Pursuit Camo zajišťuje skvělé maskování ve venkovním prostředí. Pohon všech kol True On-Demand AWD, odolné pneumatiky a vysoká světlá výška umožňují pohodlnou jízdu i v náročném a kluzkém terénu.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-beauty-2405.jpg
 
True On-Demand AWD je systém pohonu všech kol, který neznamená, že při zapnutém pohonu AWD jsou neustále poháněna všechna kola. V tomto režimu se přední převodovka automaticky připojí, kdykoli zadní kola ztratí trakci. Jakmile zadní kola opět získají trakci, přední převodovka se automaticky odpojí. Připojení přední převodovky je přitom neskutečně rychlé – stačí chvilková ztráta trakce zadních kol, cca o 5–15 stupňů. Tento systém umožňuje perfektní ovladatelnost stroje, která je u stálého pohonu všech kol jiných značek výrazně zhoršená. Doba, po kterou může být vozidlo v režimu True On-Demand AWD, není omezena.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-riding-2123.jpg
 
S kompaktní velikostí, malým poloměrem otáčení pod 4 metry a vynikající manévrovatelností se tento stroj snadno pohybuje i na úzkých lesních cestách nebo mezi stromy.
Díky robustní konstrukci, světlé výšce bezmála 26 cm, rozvoru mírně přes 185 cm a zakrytí podvozku je Ranger 570 EPS Hunter SE chráněn před poškozením od překážek. Navíc, díky rozsáhlé nabídce originálního příslušenství Lock & Ride si mohou majitelé tohoto modelu dokonale přizpůsobit UTV svým potřebám a preferencím.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-lifestyle-2297.jpg
 
Perfektní jízdní vlastnosti a komfort

Ranger 570 EPS Hunter SE se pyšní nejen výkonem, ale také pohodlím. S 22,9 cm zdvihu vpředu a 25,4 cm vzadu zvládne s přehledem i extrémně náročný terén. Zcela nový interiér se spoustou místa pro snadné nastupování a vystupování zvyšuje komfort a pohodlí posádky během dlouhých dnů v přírodě. A pro ještě více pohodlí je součástí interiéru i držák na mobilní telefon.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-lifestyle-2381.jpg
 
Dále Ranger 570 EPS Hunter SE nabízí ve své třídě největší úložný prostor o objemu 75 litrů a nosnost bezmála 230 kg. Je tak ideální pro přepravu všech potřebných nástrojů, zásob a vybavení. Pokud potřebujete přepravit ještě více nákladu, je Ranger 570 EPS Hunter SE vybaven i tažným zařízením s tažnou silou 680 kg.

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-lifestyle-2240.jpg
 
WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-riding-2135.jpg

WebLarge_JPG-2022-emea-orv-rangersp570-hunter-pursuitcamo-lifestyle-2297-1.jpg


Polaris Ranger 570 EPS Hunter SE představuje ideální volbu pro všechny, kdo hledají výkonný, komfortní a spolehlivý stroj, který je schopen splnit veškeré požadavky na práci v terénu. S výjimečnými terénními schopnostmi, kamufláží a adaptabilitou na všechny jízdní podmínky je tento model připraven posunout váš zážitek z lovu a venkovních aktivit na nejvyšší úroveň.
 
komerční prezentace

Diskuzní fórum

 
Nové vlákno
Příspěvky mohou přidávat pouze předplatitelé a členové ČMMJ.
Pro přidání příspěvku se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.
 
   
 
 Security code (opište prosím čísla z obrázku)

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...