Aktuality

Suzuki Jimny vydražen se ziskem!

| Diskuzní fórum
Suzuki Jimny vydražen se ziskem!
Ostře sledovaná aukce Suzuki Jimny přinesla Charitě Nový Hrozenkov téměř 100 000 Kč
Téměř šest tisíc lidí aukci cíleně shlédlo, sto šestnáct ji s napětím sledovalo, dvacet pět z nich aktivně přihazovalo. Jeden jediný je tím opravdu Šťastným, kterému bude vůz Suzuki Jimny 1,5 AllGrip Elegance AT říkat pane. A to za konečných 636 600 korun. Výsledkem je téměř stotisícová finanční podpora mimořádně záslužné činnosti Charity Nový Hrozenkov. Částka bude směřována konkrétně na zajištění mzdových nákladů pro pečovatelky a zdravotní sestry zajišťující terénní služby. Toto jsou výsledky unikátní aukce vozu Suzuki Jimny, která od 8. do 18. května běžela na největším českém online tržišti Aukro.cz.
 
V pondělí 18. května přesně ve 20.30 hodin skončila charitativní aukce ikonického malého off-roadu Suzuki Jimny, kterou ve spolupráci s aukčním portálem Aukro.cz uspořádal dealer značky Suzuki Simcar z Fryštáku u Zlína. Aukce běžela deset dní počínaje 8. květnem a zobrazilo si ji 5 918 zájemců, 116 si ji přidalo do sledování. Pětadvacet lidí se do ní aktivně zapojilo svými příhozy.  Vyvolávací cena byla symbolická 1 koruna česká. Nový majitel ze Znojemska předváděcí vůz Suzuki Jimny 1,5 AllGrip s automatickou převodovkou v zelené barvě získal za finální nabídku 636 600 korun. „Když nás Simcar na počátku oslovil s tím, že by u nás na Aukru uspořádali aukci Jimnyho, z níž by část peněz putovala na charitu, uvítali jsme to s nadšením. Jsme rádi, že vše klaplo a my mohli pomoci dobré věci. Novému majiteli vozu srdečně gratulujeme ke skvělému úlovku,“ uvedl Michal Oškera, CEO společnosti Aukro.
 
„K vozu máme silný citový vztah. Jedná se o náš první Jimny poslední generace, na kterého jsme dlouho čekali. V okamžiku kdy konečně dorazil, byla celá firma na nohou. Nového majitele může navíc těšit, že se jedná o jeden z posledních vozů ve čtyřmístném uspořádání, neboť další vozy tohoto modelu očekáváme ve verzi N1 a tedy dvoumístné,“ sděluje Tomáš Černý, jednatel společnosti Simcar. „Výši finálního příhozu považuji za skvělý výsledek, který naplnil střízlivý odhad mých kolegů a téměř dvojnásobně předčil má očekávání. Jednalo se o naši první zkušenost s aukcí, tedy velkou výzvu. Zároveň jsme to cítili jako povinnost vůči našim dlouholetým partnerům z Charity Nový Hrozenkov.  Aukru děkujeme, že nám bezplatně umožnila férově a transparentně pomoct dobré věci. A děkujeme také médiím, která na charitativní aukci upozornila,“ dodal Tomáš Černý.
 
Po ukončení aukce bude následovat předání vozidla novému majiteli, který se rovněž může zúčastnit předání finančního daru Charitě Nový Hrozenkov zastoupené paní Danuší Martinkovou, ředitelkou Charity Nový Hrozenkov. „S Jimnym jsme se setkali poprvé díky bezplatné zápůjčce od firmy Simcar během nouzového stavu.  Pomohlo nám to lépe zvládnout služby v terénu, na které byly vyšší nároky v rámci zajištění ochranných pomůcek. Velmi si vážíme toho, že společnost Simcar ve spolupráci s Aukrem uspořádala tuto aukci a podpořila terénní služby, které pomáhají seniorům na místních, mnohdy špatně dostupných kopcích zůstat doma,“ popisuje Lenka Vráželová, vedoucí služeb a zástupkyně ředitelky Charita Nový Hrozenkov. „Přejeme novému majiteli mnoho radosti a šťastně najetých kilometrů. To, že vsadil na kvalitu, můžeme jen dosvědčit. Již 36 terénních vozů Suzuki pomáhá každodenně zajišťovat péči na Valašsku,“ dodala Lenka Vráželová.
 
 
KONTAKT PRO NOVINÁŘE:
 
TOMÁŠ ČERNÝ
E-MAIL: tomas@simcar.cz
TEL.: +420 602 566 844
 
DANUŠE MARTÍNKOVÁ
E-MAIL: danuse.martinkova@nhrozenkov.charita.cz
TEL.: +420 606 771 510
 
TOMÁŠ SKOLEK
E-MAIL: media@aukro.cz
TEL.: +420 776 056 711

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...