Myslivecký spolek Slezská Harta
 
bgHeader
Myslivecký spolek Slezská Harta
Adresa: Bohdanovice 74 , 747 55
Telefon:+420 721 908 080
Email:slezskaharta@email.cz
Web:www.myslivost.cz/msslezskaharta
Střelectví

Střelectví (fotogalerie viz. níže)

Kontrolní střelby 2019

Dne 18.5.2019 proběhly kontrolní střelby z kulových zbraní na střelnici ve Stěbořicích. Všichni účastníci povinné střelby splnili a zbraně jsou v pořádku.
Při střelbě na "ptáka" trofej získal již podruhé za sebou Jan Stiborský.
Dále jsme si zastříleli dvoukolově na asfaltové terče.Vítězem se stal Václav Sýkora. 
                                                 Lovu zdar

 P.S - fotografie jako vždy na msharta.rajce.net
 


Kontrolní střelby 2018

Dne 5.5.2018 proběhly ve stěbořické  střelnici kontrolní střelby z kulových zbraní.
Všichni členové prošli a mají své zbraně v pořádku. Ve střelbě "na ptáka " pak zvítězil J.Stiborský.Na závěr si pak naší myslivci zastříleli na asfaltové terče.
Vítězem se stal ing.J.Kaňok,druhý byl J.Stiborský,třetí M.Kremser.
Foto najdete na internetu pod označením msharta (rajčenet).Kontrolní střelby 2017
 

V sobotu 6.5.2017 proběhly na střelnici ve Stěbořicích kontrolní střelby z kulových zbraní před zahájením lovecké sezony.Všichni členové našeho spolku uspěli a mají své zbraně v naprostém pořádku. Proběhla také soutěž ve střelbě na asfaltové holuby a na "ptáka". V obou soutěžích zvítězil pan Karol Pešl. 

Kontrolní střelby 11.5.2013

Každoroční ověření nastřelení kulových zbraní a trénink v brokové střelbě na asfaltové terče letos proběhl v deštivém počasí. Naše kulovnice jsou správně nastřelené. Brokovou soutěž vyhrál p. Jan Stiborský, střelbu ku ptáku p. Jiří Badošek 

2007 - 2012 


každý rok v květnu probíhají střelecké dny našeho spolku ve střelnici Stěbořská skála. V první části střeleckého dne ověřujeme nastřelení kulových zbraní. Tato kontrola je nutná pro bezchybnou střelbu na zvěř. Dále soutěžíme ve střelbě na asfaltové terče v loveckém kole a tzv. střelbu ku ptáku, což je střelba na terč v podobě tetřeva. Střílíme na terč z malorážky ze vzdálenosti 50m. Součástí střeleckého dne je samozřejmě společný oběd.


Kontrolní střelby a střelecká soutěž našeho MS na střelnici ve Stěbořicích dne 9.6.2007


V sobotu dne 9.6.2007 proběhly na střelnici ve Stěbořicích kontrolní střelby pro členy našeho mysliveckého spolku. Cílem bylo prověřit nastřelení kulovnic a procvičit si správné a bezpečné zacházení se střelnou zbraní. Součásti akce byla také střelecká soutěž ve střelbě z malorážky na terč tetřeva na vzdálenost 50 m a střelba z brokovnice na asfaltové terče. Vítězem střelby z malorážky na terč tetřeva se stál pan Václav Sýkora. Vítězem střelby na asfaltové terče pan Ing. Jan Kaňok. Akce měla velmi dobrou úroveň. V průběhu akce se podávalo občerstvení a při konzumaci se vedla plodná diskuze. 
 
Blok informací levého panelu