Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Hradec Králové
 
pozadi
 
psi
OMS Hradec Králové
Adresa: Všehrdova 194/6 , Hradec Králové , 500 02
Telefon:602 277 780
Email:omshk@volny.cz
Web:www.myslivost.cz/omshradeckralove
Domů

Vítáme Vás na stránkách Okresního mysliveckého spolku

Hradec Králové

                

Českomoravská myslivecká jednota, z.s., Okresní myslivecký spolek Hradec Králové příjme pracovníka na pozici jednatel/jednatelka. Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:
    Kancelář OMS v Hradci Králové

Pracovní náplň:
    Zajištění chodu kanceláře. Vedení evidence členské základny. Vedení základní ekonomické agendy a pokladní hotovosti. Příprava meteriálů pro jednání MR, DR a odborných komisí. Příprava a koordinace akcí OMS. Vedení korespondence. Zajišťování informovanosti členů, komunikace s vedením ČMMJ a dalšími úřady. Spolupráce při zpracování dotací a grantů.

Požadavky na uchazeče:
   Střední nebo střední odborné vzdělání s maturitou. Plně svéprávný a bezúhonný. Řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto k dispozici. Členství v ČMMJ OMS Hradec Králové a Lovecký lístek výhodou. Dobré komunikační a organizační schopnosti. Samostatné rozhodování a zodpovědnost. Dobrá znalost českého jazyka, počítačové dovednosti MS Windows, MS Office, Excel, Word atp. Základní ekonomické znalosti.

Nabízíme:
   Zaměstnání na Dohodu o provedení práce v rozsahu 2-3 pracovní dny v týdnu. Vhodné i pro důchodce nebo osoby se sníženou pracovní schopností.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte do 20.8.2020 na: s.neuman@seznam.cz
               
Ve dnech 7.-9. 8. se uskutečnila nominační soutěž na Memoriál Richarda Knolla. Náš okresní myslivecký spolek reprezentoval pan Miloslav Pazderka se svým svěřencem Astor z Nedělských louček- německý ohař krátkosrstý- 233 b. III. cena.
Gratulujeme a přejeme hodně zkouškového štěstí na Memoriálu R.Knolla

Přiložené dokumenty

 Výběrové řízení na pozici jednatel/ka (docx - 15,90 KB)