Klub autorů
 
hlavicka klub
Klub autorů
Adresa: Jungmannova 25 , 110 00
Telefon:222 780 010
Email:klubautoru@klubautoru.cz
Web:www.myslivost.cz/klubautoru
Domů

Klub autorů při ČMMJ

Vážení přátelé, uživatelé a návštěvníci,
vítáme Vás tímto na stránkách Klubu autorů při Českomoravské myslivecké jednotě.
Klub autorů je zájmovým sdružením tvůrců psaného slova, užitného umění, ilustací,  scénáristů, fotografů, kameramanů, i všech ostatních tvořivých umělců, jejichž náměty poskytuje myslivost a přírodní tématika.

Tyto webové stránky by se měly stát místem pro vzájemné předávání informací jak mezi samotnými členy Klubu autorů, tak i komunikačním a kontaktním místem autorů - členů Klubu s Vámi - se čtenáři a uživateli našich produktů.

Budeme rádi, pokud nám přímo na e-mailové adresy představitelů nebo do Knihy návštěv napíšou myslivci a čtenáři konstruktivní připomínky, náměty a nápady na zlepšení jak těchto webových stránek, tak i dalších aktivit Klubu. 
Uvítáme také návrhy co by bylo dobré na tyto stránky přidat, co byste chtěli na stránkách najít a co Vám naopak připadá nadbytečné.

Předem děkujeme všem za aktivní spolupráci

Mgr. Josef Drmota,
místopředseda Klubu autorů,

Ing. Jiří Kasina
jednatel Klubu autorů

PROSÍME ZEJMÉNA O VSTUP DO NAŠÍ KNIHY NÁVŠTĚV, V NÍŽ MŮŽETE BEZ OBAV OSLOVIT SVOJE OBLÍBENÉ AUTORY NEBO VZNÉST JAKÉKOLIV DOTAZY, TÝKAJÍCÍ SE MYSLIVECKÉ LITURATURY, KLUBU AUTORŮ ČI AKCÍ, NA JEJICHŽ REALIZACI SE JEDNOTLIVÍ ČLENOVÉ PODÍLEJÍ.