Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Domažlice
 
Pozadi
OMS Domažlice
Adresa: náměstí Míru 35 , Domažlice , 344 01
Telefon:607 739 048
Email:omsdom@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsdomazlice
Proškolené osoby

V roce 2008 proběhlo první školení proškolených osob k vyšetření těla ulovené volně žijící zvěře. V letošním roce, tak po pěti letech končí platnost průkazu proškolené osoby. K prodloužení platnosti je nutné absolvovat jednodenní  školení v rozsahu 8 hodin. Školení je opět zakončené zkouškou ve formě testu, test obsahuje 45 otázek, pro úspěšné složení je třeba nejméně 75 % správných odpovědí. Cena tohoto jednodenního školení je 2800,- Kč. Školení je nezbytné absolvovat ještě před skončením platnosti průkazu, maximálně 1 měsíc po vypršení platnosti! 

Starý průkaz účastníci dalšího školení odevzdají při registraci, zároveň donesou novou fotografii. Absolvent školení obdrží nový průkaz proškolené osoby s platností opět na pět let. V platnosti zůstává číslo proškolené osoby a je možné dále používat původní razítko. ( Nutné je donést starý průkaz a novou fotku 3,5 x 4,5 cm na zadní straně opatřené jménem a datem narození.. Bez toho nebude vydán nový průkaz!)

Kdo v termínu neabsolvuje další školení, propadá mu průkaz, razítko a osvědčení proškolené osoby, číslo proškolené osoby je vyřazené z evidence. Pro obnovení funkce proškolené osoby je v tomto případě nezbytné znovu absolvovat specializované školení v rozsahu dvou dní a ceně 4.500,- Kč.

Termín a místo - Po domluvě s vysokou školou Brno, připadá na školení      termín 12.9. 2013. Přihláška na školení je závazná, z důvodu stanovení minimálního počtu (40) proškolovaných osob.

Cena - Cena školení je 2.800,- Kč. Školení je jednodenní, zakončené testem.      Stravné není zahrnuto v ceně školení. Členové ČMMJ obdrží při prezentaci stravenku.

Přihlášení - závaznou přihlášku zasílejte na adresu OMS Domažlice, náměstí Míru 35 do 9.8. 2013.


Přiložené dokumenty

 přihláška proškolené osoby prodloužení (docx - 12,33 KB)