Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Domažlice
 
Pozadi
OMS Domažlice
Adresa: náměstí Míru 35 , Domažlice , 344 01
Telefon:607 739 048
Email:omsdom@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsdomazlice
Střelectví > střelnice Mnichov

Vítá Vás střelnice MS Pod Lysou horou Mnichov

!!!POZOR!!! Střelecká sezona pro rok 2009 je již ukončena. Na střelnici nyní probíhají stavební práce. Střelnice bude uvedena do provozu na jaře 2010. Přesné datum zahájení sezony bude zveřejněno na stránkách. !!!POZOR!!!

Střelnice

 

Během let si naše myslivecké sdružení zakoupilo určité množství pozemků, na kterých vybudovalo střelnici na brokovou střelbu.

Samotná střelnice leží nedaleko obce Mnichov v krásné lokalitě, která je ze dvou stran chráněná kopci, což je výhodné zvláště s ohledem na bezpečnost střelby.

Ze střeleckých disciplín provozovaných na střelnici jsou to baterie a lovecké kolo, jehož obliba v poslední době velice roste.

Ke zlepšení komfortu a vybavenosti střelnice jsme letos (2009) osadili střelecké věže novými automatickými vrhačkami. Pro naše myslivecké sdružení to samozřejmě znamenalo velkou investici, ale jak všichni doufáme, tak investici, která má své opodstatnění, a která se nám vyplatí. Věříme také, že kombinace střelnice a bažantnice je tou správnou kombinací, která má své logické souvislosti a vhodně se doplňuje.

Další etapou vylepšení naší střelnice by v blízké budoucnosti mělo být vybudování přidružené střelnice pro střelbu z malorážky.

TRÉNINKY, PRONÁJEM STŘELNICE

Na střelnici od jara do podzimu probíhají KAŽDOU NEDĚLI od 9 hodin pravidelné střelecké tréninky, ke kterým je možno se přidat!! Střelnici si je možno také pronajmout jak pro individuální trénink pro jednotlivce, tak i pro skupiny, nebo je dokonce možné na střelnici uspořádat soukromé střelecké závody.

V případě zájmu o pronájem střelnice kontaktujte prosím předsedu mysliveckého sdružení pana Pánka na tel. 607759104 a nebo správce střelnice pana Zbyška Šlehofera na tel. 608029805. V případě, že budete mít dotazů či požadavků více, využijte prosím email sdružení na adrese msmnichov@seznam.cz.

KDE NÁS NAJDETE

Ke střelnici se dostanete tímto způsobem: při příjezdu do obce Mnichov směrem od Poběžovic cca uprostřed obce míjíte po své levé ruce hospodu. Hned za hospodou odbočte vlevo a pokračujte cca 80 metrů až na rozcestí, kde odbočte vpravo do mírného stoupání na zpevněnou polní cestu. Po této pokračujte cca 350 metrů až budete mít po své levé ruce loučku. Na tuto loučku odbočte a pokračujte ve směru vyjetých kolejí. Po cca 60 metrech se vám otevře výhled na střelnici. Automobily parkujte před areálem střelnice!


http://www.msmnichov.wz.cz/strelnice.html

Po kliknutí na tento odkaz se vám zobrazí mapa s polohou střelnice: Najdete nás zde

Fotografie, které zachycují průběh stavebních prací na střelnici můžete vidět ZDE
Fotografie ze závodů v brokové střelbě " O pohár MS Pod Lysou horou" můžete vidět ZDE
Fotografie ze závodů O POHÁR STAROSTY OBCE MNICHOV máte možnost vidět ZDE

Přiložené dokumenty

 Střelecký kalendář pro rok 2011 Mnichov (doc - 35,84 KB)