Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Kolín
 
52
OMS Kolín
Adresa: Sokolská 111 , 280 02
Telefon:775 771 366
Email:cmmj-ko@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omskolin
Myslivecká komise > Chovatelská přehlídka trofejí 2017

Ve dnech 19. - 22. 4. 2017 proběhla chovatelská přehlídka trofejí ORP Kolín a ORP Český Brod. Přehlídka proběhla v Kulturním domě v Kolíně a byla součástí Výstavy o životním prostředí.

V závěru přehlídky, v sobotu 22.4. od 11hod, proběhl také seminář určený zejména pro uživatele honiteb a myslivecké hospodáře.
Seminář zahájil Ing. Jaroslav Tomášek, předseda OMS Kolín. Po jeho úvodní řeči se účastníci semináře dozvěděli statistické údaje z mysliveckého hospodaření v našem okrese z roku 2016. První zprávu přednesl Josef Novák, zástupce ORP Český Brod a druhou zprávu Ing. Ondřej Jedlička, zástupce ORP Kolín. Za hodnotitele trofejí promluvil předseda hodnotitelské komise, Ing. Jan Hamřík. Zájem o letošní jubilejní 10. ročník Výstavy o životním prostředí pak zhodnotil Ing. Radek Smutný, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství v Kolíně. Na závěr Ing. Radim Löwe, předseda kulturně-propagační komise OMS Kolín, představil možnosti čerpání finanční podpory od Ministerstva zemědělství na vybrané myslivecké činnosti.

Podívejte se na fotky z akce!

Fotogalerie

 
Počasí Kolín - Slunečno.cz

Naši partneři: