Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Kolín
 
52
OMS Kolín
Adresa: Sokolská 111 , 280 02
Telefon:775 771 366
Email:cmmj-ko@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omskolin
Myslivecká komise > Myslivecký seminář 2018

Myslivecký seminář OMS Kolín proběhl v sobotu 27. října 2018 od 8:30 hod v zasedací místnosti ZZN Kolín (ulice K Vinici). 
Seminář proběhl ve spolupráci s Českomoravskou mysliveckou jednotou, Fakultou lesnickou a dřevařskou ČZU v Praze, Státní veterinární správou za finanční podpory města Kolín.
Slavnostního zahájení semináře se zúčatnil Mgr. Vít Rakušan, starosta města Kolín, Ing. Miloš Fischer, MBA, jednatel Českomoravské myslivecké jednoty a Ing. Jaroslav Tomášek, předseda Okresního mysliveckého spolku Kolín. 
Na účastníky semináře čekalo několik prezentací. První prezentace se věnovala Africkému moru prasat divokých a veterinární problematice volně žijící zvěře. Druhá prezentace se zaměřila na výsledky telemetrického sledování divokých prasat. Po přestávce následovaly prezentace výsledků telemetrického sledování vypouštěné zaječí zvěře a výsledků výzkumu faktorů ovlivňujících velikost populace bažantí zvěře. V závěru proběhly prezentace ukázek praktického zemědělství pro drobnou zvěř v našem okrese a možností získání dotačních titulů pro myslivecké hospodaření.
Nakonec proběhlo slosování účastníků semináře o ceny, které věnovala firma Bohemialov.
Všechny prezentace naleznete v přiložených dokumentech.

Děkujeme všem partnerům semináře, bez kterých by seminář nemohl proběhnout a všem účastníkům za příjemně strávený den.
 

Fotogalerie

 
Počasí Kolín - Slunečno.cz

Naši partneři: