Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Kolín
 
52
OMS Kolín
Adresa: Sokolská 111 , 280 02
Telefon:775 771 366
Email:cmmj-ko@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omskolin
Soutěž Zlatá srnčí trofej > ZST 2018

Okresní kolo Zlaté srnčí trofeje v roce 2018

V sobotu 15. května 2018 proběhlo okresní kolo soutěže Zlatá srnčí trofej v Tuklatech. Pořadatelem akce byl Okresní myslivecký spolek Kolín ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Tuklaty.

42 soutěžících bylo rozděleno do tří věkových kategorií. Na každého čekal písemný test a praktická poznávací část soutěže, která probíhala na téměř pětikilometrovém okruhu. V rámci doprovodného programu si soutěžící vyzkoušeli střelbu z luku a ze vzduchovky, soutěžili ve šroubování matice na čas a prohlédli si místní zvonici.

V kategorii žáků 3. - 5. třídy ZŠ se vítězkou stala Klára Šumová, v kategorii žáků 6. - 9. třídy ZŠ se na prvním místě umístil Radek Pazdera. Oba vítězové postupují do národního kola soutěže. Gratulujeme! Výsledkovou listinu naleznete v přiložených dokumentech. Více informací o národním kole naleznete ZDE.

Rádi bychom poděkovali všem soutěžícím i dalším účastníkům soutěže. Budeme se na Vás těšit i v příštím roce.

Velké poděkování patří také sponzorům akce, jmenovitě Českomoravská myslivecká jednota, Rybářské potřeby Karel Nikl, Lesy ČR (Lesní správa Nymburk), Česká zemědělská univerzita v Praze, Obec Tuklaty a Obec Břežany II. Děkujeme!

V neposlední řadě patří poděkování také Mysliveckému spolku Tuklaty za organizaci akce a přípravu zajímavého doprovodného programu v nádherném okolí fary v Tuklatech.

Přiložené dokumenty

 Vysledkova-listina-ZST-2018 (pdf - 226,58 KB)
 
Počasí Kolín - Slunečno.cz

Naši partneři: