Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Kolín
 
52
OMS Kolín
Adresa: Sokolská 111 , 280 02
Telefon:775 771 366
Email:cmmj-ko@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omskolin
Soutěž Zlatá srnčí trofej > ZST 2019

Okresní kolo Zlaté srnčí trofeje v roce 2019

V sobotu 5. května 2019 proběhlo okresní kolo soutěže Zlatá srnčí trofej v Arboretu Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Kostelci nad Černými lesy. Pořadatelem akce byl Okresní myslivecký spolek Kolín ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Tuchoraz.

26 soutěžících bylo rozděleno do tří věkových kategorií. Na každého čekal písemný test a praktická poznávací část soutěže, která probíhala na stezce v nádherném prostředí Arboreta a v jeho okolních lesních porostech. V rámci doprovodného programu si soutěžící vyzkoušeli střelbu z luku.

V kategorii našich nejmladších soutěžících se na 1. místě umístil Vít Romočuský, na 2. místě Jiří Brázda a na 3. místě Jiří Grepl.
V kategorii žáků 3. - 5. třídy ZŠ se na 1. místě umístil Josef Pazdera, na 2. místě Antonín Romočuský a na 3. místě Matěj Masopust.
V kategorii žáků 6. - 9. třídy ZŠ se na 1. místě umístila Zita Dalešická, na 2. místě Radek Pazdera a na 3. místě Tereza Nováková.
Gratulujeme!

Všichni soutěžící si odnesli domů nejen mnoho nových zážitků a znalostí, ale také hodnotné ceny, které věnovala Českomoravská myslivecká jednota, Fakulta lesnická a dřevařská ČZU, Rybářství Karel Nikl, Lesy České republiky- lesní správa Nymburk a Časopis Myslivost. Všem našim sponzorům děkujeme.

Děkujeme také všem soutěžícím za vytvoření skvělé atmosféry a Arboretu Fakulty lesnické a dřevařské ČŽU za poskytnutí nádherných prostor pro uspořádání této soutěže.

Těšíme se na vás opět příští rok. :-)Fotogalerie

 
Počasí Kolín - Slunečno.cz

Naši partneři: