Českomoravská myslivecká jednota, z.s., OMS Liberec
 
Pozadi
OMS Liberec
Adresa: Zemědělská 201 / 20 , Liberec , 460 08
Telefon:737 131 346
Email:oms.liberec@volny.cz
Web:www.myslivost.cz/omsliberec
MIMOŘÁDNÉ NAŘÍZENÍ A OPATŘENÍ

Vzhledem k situaci, která nastala se šířením koronaviru a v návaznosti na  nařízení Vlády ČR o krizovém opatření , na které musíme reagovat, přijímáme tato opatření:


1.Upozorňujeme, že vzhledem k mimořádné situaci se ruší konání Jarního svodu, Chovatelské přehlídky trofejí a Okresního volebního sněmu, původně plánovaný termín 25.dubna 2020. OVS řešíme PLNOU MOCÍ dle doporučení ČMMJ, tzn. že zatím zůstáváme všichni v dosavadních funkcích do konání řádného sněmu...VIZ WEB.STRÁNKY ČMMJ.

 

2. Dle vyjádření ČMMJ Ing J. Janoty ze dne 25.3. se ruší výstava v Lysé nad Labem a všechny akce se posouvají na letní- s největší pravděpodobností až na podzimní měsíce. Ti z Vás, kteří jste odevzdali své trofeje na tuto výstavu na OMS, buď ponechte zde, nebo si zase vyzvedněte. V případě, že se tato výstava bude konat až v příštím roce doporučuji vyzvednout.

 

3. ZKOUŠKY VLOH, se ruší!!! Bohužel, těm kdo platil poplatek bude vrácen!!

 

4. Školení pro vrchní kynologické rozhodčí, plánované na 8.dubna je též zrušeno a bude posunuto dle situace na pozdější termín /bylo jednáno s Ing Adámkovou z ČMMJ/.

 

5. Myslivecké zkoušky se budou konat s největší pravděpodobností až v původně plánovaném termínu a to je v červnu 27.6. Přednášky pro 6 uchazečů pro budoucí myslivecké hospodáře  se odsouvají na konec května a červen !!!

 

O dalších plánovaných akcích , které budou posunuty nebo zrušeny Vás budeme průběžně informovat!!!