Českomoravská myslivecká jednota, z.s.,  Českomoravská myslivecká jednota z.s., okresní myslivecký spolek Nový Jičín
 
jelen%20pasouci%20se%20v%20lese
Českomoravská myslivecká jednota z.s., okresní myslivecký spolek Nový Jičín
Adresa: Kunín 291 , Kunín , 742 53
Telefon:731 482 607
Email:oms.nj@centrum.cz
Web:www.myslivost.cz/omsnovyjicin
Ze života MS

Dne 3.srpna 2013 se na brokové střelnici MS Hůrka „Za kopcem“ uskutečnila soutěž v brokové střelbě na asfaltové terče „O putovní pohár MS Hůrka“
Do soutěže se přihlásilo celkem 28 střelců. Soutěž byla zahájena trubačem panem Hanzelkou Josefem. Přes úmorné vedro výsledky ukázaly velkou připravenost a kvalitu soutěžících. Již tradičně vítězství muselo padnout až v rozstřelu ve kterém nakonec zvítězil myslivec Adam Divín z MS Hladké Životice, který minul cíl jen jednou. Na druhém místě se umístil člen pořádajícího mysl.sdružení Hůrka Urban Petr, třetí místo obsadil representant MS Vražné Fárek Jan, který se již tradičně umísťuje v popředí soutěží a jen malé zaváhání posledním výstřelem ho připravilo o finále.
Na soutěž se přišel podívat i předseda OMS Nový Jičín pan Ladislav Raffai.
Vlastní vyhodnocení soutěže a předání putovního poháru a dalších hodnotných cen proběhlo v přátelské atmosféře na bažantnici , kde k občerstvení kromě chlazených nápojů byl i tradiční, vyhlášený výborný srnčí guláš paní Davidové.
 
 
Vlastimil Bajza

Vloženo 22.8.2011
Krásné, slunečné poledne přivítalo první sobotu měsíce srpna na brokové střelnici
MS Hůrka, 40 střelců v soutěži „O putovní pohár MS Hůrka". Střílely se dvě položky po deseti terčích. Specifické podmínky střelnice, nízko i vysoko letící „holubi“, nárazový vítr dokonale prověřily střelecké schopnosti a pohotovost soutěžících. Po sedmnácté hodině vyhlásil předseda MS pan Vladimír Pantůček pořadí a předal hodnotné ceny. Nejlépe si vedl ostřílený borec Martin Sokol z Lukavce s plným počtem zásahů, druhé místo obsadil Jiří Dubec a třetí již veterán soutěží, okresní trubač pan Josef Hanzelka, který až na posledním štantu minul a v rozstřelu podlehl druhému v pořadí.
Po soutěži nechybělo tradiční občerstvení, srnčí guláš pana hospodáře Tondy Davida. Lukášovy klobásky z udírny a vyhlášená specialita tygři v láhvi od ing. Honzy Zajíce
Následoval večer s reprodukovanou hudbou s účastí veřejnosti
Letošní ročník se opět vydařil, a už se všichni těší na svatováclavské střelby.
 
 
Vlastimil Bajza
MS Hůrka
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°Přiložené dokumenty

 vzorové stanovy MS (doc - 47,10 KB)

Fotogalerie

 

Sekretariát našeho OMS Nový Jičín sídlí v areálu Mlékárny Kunín, hned v budově naproti vstupní brány,v 1.patře.

Provozní doba:
Pondělí: 9.00- 17:00

Středa:  9:00 – 16:00

tel. 731 482 607

 

1
2