Českomoravská myslivecká jednota, z.s., PROSTĚJOV
 
Pozadi
PROSTĚJOV
Adresa: Pod Kosířem 16 , Prostějov , 796 01
Telefon:724 033 009
Email:vostmysli@seznam.cz
Web:www.myslivost.cz/omsprostejov
Jednatel:Jiří Procházka 724033009
Předseda:Jan Toman 725131095
  
Úřední hodiny
Po:8.00 - 16.00
Út:8.00 - 16.00
St:8.00 - 16.00
Čt:8.00 - 16.00
Pá:8.00 - 14.00
   
IČO:67777619
Účet:255710725/0300
Banka:Poštovní spořitelna


SMUTEČNÍ 

OZNÁMENÍ


Úvod


 


 

 

Dobrý den,

SEKRETARIÁT OMS PROSTĚJOV  je otevřen v obvyklých pracovních hodinách. Samozřejmě pokud by jste měli jen nějaký dotaz nebo by váš požadavek šel vyřešit po telefonu, preferujte tuto možnost. Děkujeme za pochopení. 

 

V příloze zasíláme vyjádření Ministerstva zemědělství ČR k usnesení vlády ze dne 26.10.2020 o přijetí krizových opatření ve vztahu k rybářství a myslivosti. Dále uvádíme odkaz na stránky ČMMJ

 

https://www.cmmj.cz/…ji/

 

Možná by nebylo na škodu si tento dokument o stanovisku k výjimce vytisknout a mít ho u sebe, kdyby náhodou vás někdo zastavil ve večerních hodinách a požadoval vysvětlení, proč se pohybujete venku. 

 

Přejeme všem pevné zdraví, aby jsme již přečkali tuto divnou dobu.

S pozdravem

Jitka Procházková

 


OMEZENÍ VOLNÉHO POHYBU USNESENÍZÁKAZ MALOOBCHODU A SLUŽEB USNESENÍ STANOVISKO MZE O VÝJIMCE VE VZTAHU

K RYBÁŘSTVÍ A MYSLIVOSTI


   

ŽÁDOST FORMÁT WORD

ŽÁDOST 
FORMÁT PDF


ŽÁDOST FORMÁT PNG


 

 


VZHLEDEM K SITUACI, KDY TYTO INTERNETOVÉ STRÁNKY BUDOU BRZY ZRUŠENY ZE STRANY PROVOZOVATELE, TO JE FIRMA MYSLIVOST, JE TENTO WEB AKTUALIZOVÁN POUZE ČÁSTEČNĚ. JIŽ JSOU OMEZENY FUNKCE A NELZE TEDY VKLÁDAT NĚKTERÉ VĚCI. VEŠKEROU FOTOGALERII NALEZNETE NA ADRESE

https://oms-pv.rajce.idnes.cz/

BUDEME SE SNAŽIT, ABY NOVÉ STRÁNKY OMS PROSTĚJOV BYLY CO NEJDŘÍVE ZREALIZOVÁNY. DĚKUJEME ZA VAŠI TRPĚLIVOST A POCHOPENÍ..


Vítejte na internetových stránkách OMS Prostějov!

 
Nově zde naleznete pár zajímavých článků a postřehů z akcí organizovaných Okresním mysliveckým spolkem v Prostějově. Nahlédněte společně s námi do konkrétních odkazů v menu. Budu se snažit dopňovat věci i z předešlých let, nejen od roku 2015. Vaše postřehy, připomínky a nápady k internetovým stránkám, stejně jako přání o zveřejnění Vašich fotografií z mysliveckých akcí OMS Prostějov můžete zasílat na adresu: prochazkovajitunka@seznam.czKdyž navštívíte složku s názvem myslivost, najdete zde informace o chovatelských přehlídkách trofejí. Později zde bude možné taktéž nahlédnout do  katalogů za jednotlivé roky. Do této tématiky spadá také odchovna bažantů v Doloplazích. Je zde fotogalerie a informace o historii a chodu této odchovny.
Objevíte zde i myslivecké desatero, podle kterého by se měl chovat každý správný myslivec.


      

V této sekci naleznete informace nejen o všech plánovaných kynologických akcích, ale zejména o uskutečněných akcích jak v letošním roce, tak i v letech předešlých.  Jsou zde ke každé zkoušce propozice a konečné výsledky.  U některých článků je také fotogalerie.
Dále zde naleznete seznam kynologických rozhodčí z výkonu, evidovaných pod OMS Prostějov.


Kulturně propagační komise pořádá několikrát ročně setkání s dětmi i s nemysliveckou veřejností. Snaží se budovat dobré jméno myslivosti a informují o tom, co vše obnáší toto téma. Dále také zajišťují servis na mysliveckých a kulturních akcích pořádaných OMS Prostějov. Je zde také přehled kulatých výročí našich členů. Do této složky jsme zařadili taktéž smuteční oznámení z posledních let.


 

Ve střelectví je článek o vývoji situace na střelnici a plánech střelecké komise, která je nově od roku 2015. Bohužel byla střelnice mnoho let uzavřena veřejnosti. Chtěli bychom ale opětovně na střelnici začít střílet a otevřít ji pro širší veřejnost. Na naší střelnici se konají také střeleby adeptů mysliveckého kurzu.
 

               
                               


Na OMS Prostějov je také každoročně pořádán myslivecký kurz pro uchazeče o první lovecký lístek.  Pokyny a informace k průběhu tohoto kurzu jsou zde ke stažení. 


 
     

 

Pokud by se chtěl někdo pouze podívat na to, jak akce probíhaly a co se na nich událo, můžete nahlédnout pouze do fotogalerie, kde jsou fotografie ze všech akcí, ať už patří pod kynologii, střelectví, myslivost, kulturu. Naleznete zde veškeré fotografie, které jsou uveřejněny na těchto stránkách. Pokud by nám někdo chtěl zaslat své fotky, rádi je budeme prezentovat a zveřejníme je na tomto webu.