ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
vychází v 5:06 a zapadá v 21:05
vychází v 13:05 a zapadá v **:**
 

Kynologicka poradna

Aktuální dotazy


Pro přispívání do poradny se prosím přihlašte jako předplatitel.
vše
vše

Kdy dovézt štěně z Itálie

Dotaz č.86 [ zadáno 12.3.2018 ]

Máme psa švýcarského honiče a rádi bychom si pořídili ještě jednoho. Momentálně je k odběru jeden pejsek v Itálii (oba rodiče znám), ale je už osmiměsíční. Je socializovaný, čistotný a začínají ho navykat na práci v lese. Dozvěděla jsem se, že v Itálii takto pozdní odběr není nic neobvyklého a je celkem běžné tam odebírat štnata až do 1 roku věku. Naopak jak roste doba pobytu u chovatele, roste i cena štěněte. Chtěla bych vědět, zda není věk 8 měs. pro odběr už moc pozdě? Jestli by si ještě štěně dobře zvyklo na nové lidi nebo už by to mohl být pro štěně problém? Jde mi především o pouto mezi námi a novým psem

uchovnění německého křepeláka

Dotaz č.85 [ zadáno 14.6.2016 ]

Dobrý den,co je potřeba k uchovnění německého křepeláka.

Adopce štěněte z Polska

Dotaz č.84 [ zadáno 26.5.2016 ]

chci se zeptat, jak je to s dovozem psa ze zahraničí (Polsko). Našla jsem na internetu inzerát k adopci štěněte Husky z Polska, tak se chci zeptat jak to může probíhat a jaké jsou např poplatky

Seznam umělých nor

Dotaz č.83 [ zadáno 20.10.2014 ]

Je někde k dispozici seznam umělých nor k výcviku psa na lišku.Nejsem myslivec ale chtěla bych složit zkoušky z norování s naším Jack russel teriérem. Bohužel jsem nenašla kde se nějaká nora v okr Trutnov nachází.Zkoušky bych nechala složit souseda myslivce ale on také neví kde je tu blízko nějaká nora na trénink ,protože má jen ohaře.

Zkušenosti s protištěkacím obojkem

Dotaz č.82 [ zadáno 20.10.2014 ]

prosím o názor na používání elektrického protištěkacího obojku. Mám doma psa plemene jack russel terier a když je sám doma, tak štěká. Máte nějaké zkušenosti s tímto obojkem?

Velikost přepravní klece na psa do auta

Dotaz č.81 [ zadáno 4.3.2014 ]

Můžete mi prosím napsat jaké rozměry má mít přepravní klec do auta pro psa plemene Border teriér?

Papíry pro export jezevčíka do Polska

Dotaz č.80 [ zadáno 12.1.2012 ]

Měl bych dotaz ohledně registrace jezevčíků v Polsku. Koupili jsme štěně, ktere šlo do Polska a tam ho nechtějí zaregistrovat, prý tam na zadní straně na rodokmenu něco chybí. Vůbec tomu nerozumím co by mohli chtít.

Název Vizsla

Dotaz č.79 [ zadáno 6.12.2011 ]

Chtěl bych se zeptat, proč se maďarskému ohaři říká také Vizsla, když Vizsla teče jen v Polsku?

Jaké plemeno psa je nejmenší

Dotaz č.78 [ zadáno 25.10.2010 ]

Dodrý den, potřebovala bych zjistit, jaké plemeno psa je nejmenší. Mohli byste mi na tuto otázku odpovědět nebo alespoň přesměrovat na stránku, na které bych se to dozvěděla?

Kontakt na místa cvičných nor

Dotaz č.77 [ zadáno 10.10.2009 ]

Dobrý den mám doma ročního hladkosrstého teriéra a chtěla bych s ním složit zkoušky z norování. Kde se nachází cvičné nory v okolí Brna venkova? Děkuji.

Zpracování dat...